Kripto para yatırımcılarını yakından ilgilendirecek bir listeyle karşınızdayız. Listemizde yer verdiğimiz uygulamalarla Bitcoin yatırımlarınızı nasıl yönlendireceğinizi öğrenebilir, kripto para dünyasına dair en son gelişmelerden haberdar olabilir, kazanımlarınıza ve yatırımlarınıza dair geçmişinizi bir grafik halinde izleyerek ilerlemelerinizi görebilirsiniz. İşte; ‘Bitcoin piyasasını takip edebileceğiniz uygulamalar’. ‘Kripto para takip uygulamaları’. ‘Bitcoin uygulamaları’. Detaylar haberimizde…

Kripto para piyasası bugün pek çok kişiyi ilgilendiren başka bir dünya. Özellikle de bu alanda yatırımcı olan kişilerin piyasadaki son durumla ilgili değişikliklerden haberdar olması gerekiyor. Bunu da çeşitli mobil uygulamalar aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Bu nedenle,  Tekno Safari editörleri olarak Bitcoin piyasasını takip edebileceğiniz 7 en iyi mobil uygulamayı derledik ve bu uygulamalarda neler yapabileceğinizden kısaca bahsettik. Aynı zamanda tek tıkla indirebilmeniz için bağlantılarını da haberimize ekledik. İşteBitcoin piyasasını takip edebileceğiniz uygulamalar’. ‘Kripto para takip uygulamaları’. ‘Bitcoin uygulamaları’. 

Bitcoin Piyasasını Takip Edebileceğiniz Uygulamalar 

Kripto Para Takip Uygulamaları

Fiyat uyarıları ayarlayabileceğiniz, performansınızı izleyebileceğiniz, en son değişikliklerden haberdar olabileceğiniz, son 24 saat içindeki toplam kâr ve zararı görebileceğiniz kripto para uygulamaları haberimizin devamında. İşte; Bitcoin piyasasını takip edebileceğiniz uygulamalar’. ‘Kripto para takip uygulamaları’. ‘Bitcoin uygulamaları’. 

CoinmarketCap 

Kripto Para Takip Uygulamaları

Bitcoin piyasasını takip edebileceğiniz uygulamalar’ arasında olan ‘CoinmarketCap’, kullanıcıların favori kripto para birimlerini takip etmelerini sağlıyor. Kripto para karşılaştırmaları, fiyat uyarıları, piyasa değerleri, sıralaması ve tüm oranları öğrenebiliyorsunuz. Bitcoin grafiklerinin de bulunduğu uygulamada, genel kripto para piyasa performansını kontrol edebiliyorsunuz. Böylece sektörün son durumları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. 

CoinmarketCap uygulamasını Play Store ve App Store‘dan indirebilirsiniz. 

CoinCap 

Kripto Para Takip Uygulamaları

Bitcoin piyasasını takip edebileceğiniz uygulamalar’ adlı listemizde ‘CoinCap’ ile devam ediyoruz. Gerçek zamanlı piyasa verilerini sunan bu uygulamada, toplam maliyetleri varlıklara göre görüntüleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda canlı fiyat güncellemeleri de yer alıyor. 

CoinCap uygulamasını Play Store ve App Store‘dan indirebilirsiniz. 

Bitcoin Ethereum IOTA Ripple Fiyatları & Haberleri 

Kripto Para Takip Uygulamaları

Bitcoin Ethereum IOTA Ripple’ uygulaması da kripto para piyasasında fiyatları ve kurları genel bir şekilde kontrol etmenize olanak tanır. Anlık geçmiş fiyat takibi de yapabildiğiniz uygulamada 1300’den fazla kripto paranın piyasa fiyatları yer alıyor. Bununla birlikte ticaret hacmi, piyasa üzerindeki etkisi, günlük ve haftalık olarak fiyatlardaki yüzdelik değişim bilgilerine de ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın adından da anlaşıldığı gibi Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili haberleri de takip edebiliyorsunuz. Size ait varlıkları anlık olarak görüntüleyebiliyor, son 24 saat içindeki toplam kâr ve zararı takip edebiliyor, fiyat belli bir noktayı geçtiğinde anında haberdar olmak için alarm oluşturabiliyorsunuz. Uygulamanın diğer özellikleri arasında ise, kripto döviz fiyatlarını dünyadaki diğer para birimleriyle veya diğer kripto paralarla karşılaştırabilme, kripto para grafikleri yer alıyor.  

Bitcoin Ethereum IOTA Riplle uygulamasını Play Store‘dan indirebilirsiniz. 

Bitcoin Ticker Widget 

Kripto Para Takip Uygulamaları

Listemizde yer verdiğimiz bir diğer uygulama da ‘Bitcoin Ticker Widget’. Bu uygulamada döviz kurlarını izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda verileri grafik halinde görüntüleyebiliyorsunuz. 

Bitcoin Ticker Widget uygulamasını Play Store ve App Store‘dan indirebilirsiniz. 

Bitcoin Türk Borsaları – BTCL / TL Kurları
Kripto Para Takip Uygulamaları 

Bitcoin Türk Borsaları’ uygulamasında da TL ile işlem yapan Bitcoin ve kripto para borsalarını tek bir noktadan takip edebiliyorsunuz. Uygulama, Bitcoin, Etherium, LitecoinDashcoinDogecoinRippleStellar, Nem kripto paralar olmak üzere Borsabit, BtcturkParibuKoinimKoineks sitelerini destekliyor.  

Bitcoin Türk Borsaları uygulamasını Play Store ve App Store‘dan indirebilirsiniz. 

Coinkolik 

Kripto Para Takip Uygulamaları

‘Coinkolik’ uygulamasında da yine kripto para piyasasını ve haberlerini takip edebiliyorsunuz. Anlık piyasa verilerine ulaşabiliyor, BitcoinEthereumRipple olmak üzere diğer tüm kripto paralarla ilgili son dakika haberleri, fiyat analizleri, piyasa verileri gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Uygulama güncellenen grafikleriyle de bu bilgileri kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda piyasaları etkileyen olaylara da yer veriyor.  

Coinkolik uygulamasını Play Store‘dan indirebilirsiniz. 

Blockfolio 

Kripto Para Takip Uygulamaları

Bitcoin piyasasını takip edebileceğiniz uygulamalar’ adlı listemizi  ‘Blockfolio’ ile bitiriyoruz. Bu uygulamada da fiyatlar değiştiğinde anında bilgilendirilmek için özel kripto fiyat uyarıları ayarlayabiliyorsunuz. 300’den fazla kripto borsasının yer aldığı uygulamada tüm kripto portföyünüzü tek bir yerden görüntüleyebiliyorsunuz. Portföyünüzü 100’den fazla para biriminde takip edebiliyor, kişisel portföy grafiği özelliği sayesinde yatırımlarınızın zaman içindeki ilerleyişini ve eğilimini görebiliyorsunuz. Aynı zamanda Blockfolio  uygulamasında da piyasanın son dakika haberlerine ulaşabiliyorsunuz. Portföyünüzü korumak için PIN kilidi ekleyebiliyor, bakiyelerinizi gizleyebiliyorsunuz.  

Blockfolio uygulamasını Play Store ve App Store‘dan izleyebilirsiniz. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Nikon, NX Studio ile Ücretsiz Fotoğraf ve Video Düzenleme İmkanı Sunuyor

Tivibu Mart Ayı İçeriklerini Açıkladı: The Walking Dead 10. Sezon Geliyor

Jack Dorsey’in NFT Olarak Satışa Sunduğu İlk Tweet ‘ine 2,5 Milyon Dolar Teklif Edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz