Yılın en ilham verici haftası olarak öne çıkan Brand Week Istanbul başlıyor. Zorlu PSM’de 9-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik için geri sayım sona erdi.

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Brand Week Istanbul heyecanı kasım ayına girilmesiyle arttı. Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinlikte birçok ünlü ve uzman isim sahne alıyor. Yılın en ilham verici haftası niteliği taşıyan Brand Week Istanbul’un, üç gün boyunca dolu dolu geçmesi bekleniyor.

Yaratıcı endüstrileri ve markaları bir araya getirmesiyle bilinen Brand Week Istanbul’un bu yıl ki teması ”Time to Reset” olacak. 9-10-11 Kasım tarihlerinde 9 ayrı sahnede, dünyanın farklı yerlerinden gelen yaratıcı liderler sunumlar, paneller, araştırma çıktıları ve tartışmalarla katılımcılarla bir araya gelecek.

Brand Week Istanbul’da 9 Kasım’da hikâye anlatıcılığında yeni trendler, tasarımda inovasyon ve Türkiye’nin geleceğinin konuşulacak.  10 Kasım’da yaratıcılık, bilimin geleceği ve spor iletişimi, 11 Kasım’da ise influencer ekonomisi, enflasyon dönemlerinde pazarlama ve yeni teknolojiler gibi konular ele alınacak.

Birçok Önemli İsim Konuşma Yapacak

Hikâye anlatıcılığında yeni trendler, tasarımda inovasyon ve Türkiye’nin geleceğinin konuşulacağı 9 Kasım’da Dentsu Lab Tokyo Kreatif Direktörü Naoki Tanaka, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Gazeteci Nilay Örnek, Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Besteci ve Orkestra Şefi Pınar Toprak ve Gazeteci Ünsal Ünlü gibi önemli isimler sahnede yer alacak.

Yaratıcılık, dijital trendler, bilimin geleceği gibi konuların tartışılacağı 10 Kasım’da ise Yönetmen Serdar Erener, Yazar ve Hicivci Nels Abbey, Decode Pazarlama Direktörü Phil Barden, Müzisyen Harun Tekin, Harbour Collective Kurucu ve Strateji Ortağı Kev Chesters ve Teknik Direktör Şenol Güneş başta olmak üzere birçok önemli isim Brand Week Istanbul katılımcılarıyla buluşacak.

Influencer ekonomisi, enflasyon dönemlerinde pazarlama ve yeni teknolojilerin ele alınacağı 11 Kasım tarihinde ise Teknoloji Yazarı ve Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, Şarkıcı Zeynep Bastık, FluTV Kurucusu İlker Canikligil, Les Benjamins Kurucusu ve Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Ekonomist Prof. Dr. Refet Gürkaynak ve Oyuncu Seda Bakan gibi önemli isimler konuşma yapacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz