Tekno Safari editörleri olarak son zamanlarda adından söz ettiren, reklamlarda görmeye aşina olduğumuz bir uygulamayı siz okuyucularımız için inceledik. 2020 yılı itibariyle hayatımıza giren Daha Daha uygulamasıyla karşınızdayız. Uygulamayı sizler için kullanarak, ‘Daha Daha üyelik nasıl oluşturulur’ sorusuna cevap verdik. İşte; ‘Daha Daha nedir’ ? ‘Daha Daha nasıl kullanılır’ ? ‘Daha Daha avantajları’ . ‘Daha Daha kampanyalar’ detaylarıyla haberimizde… 

Daha Daha, geçtiğimiz aylarda tanıştığımız bir uygulama. Kampanyalarıyla dikkatimizi çeken bu uygulamayı, tüm özellikleriyle kullanarak Tekno Safari okuyucuları için anlattık. İşte; ‘Daha Daha nedir ? ‘Daha Daha nasıl kullanılır ? ‘Daha Daha avantajları’ . ‘Daha Daha üyelik nasıl oluşturulur’ ? ‘Daha Daha kampanyalar’ .

Daha Daha Nedir? 

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Coca– Cola Türkiye’nin markalarının kampanyalarını takip ederek bu kampanyalardan yararlanabileceğin bir uygulama olan Daha Daha hayatımıza yeni girdi diyebiliriz. Daha Daha uygulamasında, bir kapak altı koduyla hediye kazanabilir veya Yemek Sepeti’nin çeşitli restoranlarından indirimli menülerden yararlanabilirsiniz. Blu Tv  üyeliği, Deezer Premium üyeliği, Yemek Sepeti indirim kodu, içecek hediyeleri gibi pek çok kampanyalardan yararlanabileceğiniz uygulamada, hediyeleri anlaşmalı yerlerden alabiliyorsunuz. Aynı zamanda kampanyalar belli bir süreyle devam ediyor. Süresi biten kampanya ise kendini yeni bir kampanya ile güncelliyor. Eğlenceli olan bu uygulama basit bir kullanım da sunuyor. Tek yapmanız gereken ya Coca Cola Türkiye markalarının içeceklerinde yer alan kapak altı kodunu gireceksiniz ya da indirimli uygulamalara katılım göstereceksiniz. Hediyelerinizi hemen kullanabileceğiniz gibi daha sonra seçeneğiyle kampanyanın süresi dolmadan istediğiniz günde kullanabilirsiniz. Peki; ‘Daha Daha nasıl kullanılır ? ‘Daha Daha üyelik nasıl oluşturulur ? ‘Daha Daha avantajları’. ‘Daha Daha kampanyalar’ haberimizin devamında. 

Daha Daha Nasıl Kullanılır? 

Daha Daha Kampanyalar

Akıllı cihazınızdan uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan kullanım talimatlarını sağ üstte gördüğünüz ‘atla’ yazısına dokunarak geçebilirsiniz. 

Daha Daha Kampanyalar

Daha Daha uygulamasını kullanabilmek için öncelik olarak üye olmanız gerekiyor. ‘Daha Daha üyelik nasıl oluşturulur’ sorusuna geldiğimizde öncelikle sağ üstte yer alan giriş yap simgesine dokunuyorsunuz. 

Daha Daha Ayarlar

Ardından aşağıda karşınıza çıkan ‘üye ol’ yazısına geliyorsunuz. 

Daha Daha Kampanyalar

Karşınıza çıkan ekrana ad, soyad, e-posta, cinsiyet, doğum tarihi ve telefon numarası bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu bilgileri girdikten sonra altta gördüğünüz ‘hesap oluştur’ yazısına dokunuyorsunuz. 

Daha Daha Kampanyalar

Daha sonra e-posta adresinize girip hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Burada ‘şimdi doğrula’ yazan kutucuğa dokunarak hesabınızı doğruluyor ve uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz. 

Daha Daha Kampanyalar 

Daha Daha uygulamasında altta gördüğünüz ‘keşfet’ yazısına dokunduğunuzda sipariş vererek yararlanabileceğiniz hediyeleri göreceksiniz. 

Daha Daha Kampanyalar

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

 

Burada içeceğine göre kampanyalar farklılık gösterebiliyor. Örneğin; ana sayfada yukarıda göreceğiniz Sprite yazan kutucuğa dokunarak karşıma çıkan kampanyalar arasından seçim yapıyorum. Çeşitli restoranlarda geçerli olan yüzde 50 indirimi tercih ediyorum. Ardından fotoğrafta aşağıda gördüğünüz ‘hemen katıl’ yazan kutucuğa dokunuyorum.

Daha Daha Nasıl Kullanılır? 

 

 

Uygulamaya girdiğim cep telefonu bilgimi onaylıyorum.  

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Telefonuma gönderilen kodu Daha Daha uygulamasının otomatik olarak girmesini ‘izin ver’ yazan kutucuğa dokunarak onaylıyorum.  

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Daha sonra ‘devam et’ yazan kutucuğa dokunuyor ve ilerliyorum.  

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Son olarak kampanyayı sonra kullan veya hemen katıl seçenekleri arasından tercih yapıyorum. Kampanyanın bitmesine kaç gün kaldığını sağda son katılım ibaresiyle göreceksiniz. İsterseniz benim gibi bu kampanyayı hemen kullanmayı tercih edersiniz veya sonra katıl yazan kutucuğa dokunarak katılım tarihin geçirmeden daha sonra kullanmayı tercih edebilirsiniz.  

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

‘Hemen kullan’ seçeneğine dokunduğunuzda karşınıza çıkan hediyeler arasından seçim yapıyorsunuz.  

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Hediyenizi ‘onaylıyorum’ yazan kutucuğa dokunarak kullanıyorsunuz. 

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Karşınıza çıkan ekrandan ‘hemen almak istiyorum’ yazısına dokunuyorsunuz. 

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Son olarak anlaşmalı noktalara giderek ekranınıza gelen kodu onaylatıyor ve indirimli hakkınızı kullanıyorsunuz.  

Daha Daha Ayarlar

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Sağ altta göreceğiniz ‘daha cüzdan’ yazısına geldiğinizde hediyelerinizi ve kaçırdıklarınızı görüntüleyebileceksiniz. 

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Sağ üstte bulunan ‘kişi’ simgesine dokunduğunuzda ise profilinize ulaşıyorsunuz.  

Daha Daha Nasıl Kullanılır?

Burada bildirimlerinize ulaşabilir, uygulamayla ilgili yardım alabilirsiniz. Bilgilerimden, erişim bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.  

‘Daha Daha avantajları’ hakkında basit ve herkesin kolayca yararlanabileceği bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Sunduğu kampanyaları her ne kadar az bulsak da beğendiğimizi de eklemeliyiz. Daha Daha uygulamasının dezavantajları ise kullanacağınız kampanyaları anlaşmalı noktalara giderek ekranınızdaki kodla alabiliyorsunuz. Fakat, pandemi dönemini göz önünde bulundurursak sipariş verme özelliğinin olması uygulamanın kullanımının artması noktasında etkili olabilirdi. Bununla birlikte kullanıcı yorumlarını incelediğimizde, promosyon ürünlerini almak için anlaşmalı markete giden kullanıcıların çeşitli problemle karşılaştıkları yer alıyor. Bu problemler arasında, hediyelerini biriktirenlerin gün içinde sınırlı sayıda hediye alabileceklerini öğrenmeleri ve anlaşmalı marketlerin hediye ve promosyon ürünlerini vermeyi reddetmeleri yer alıyor. Dolayısıyla uygulamada geliştirilmesi gereken bir başka konuda burada ortaya çıkıyor. Çünkü; bu konular özellikle de uygulamaya olan güveni zedeliyor. Ayrıca, anlaşmalı noktalarda hiçbir sorun yaşamadan hediye ürününü aldığını belirten kullanıcıların da olduğunu söylemek gerek. 

Daha Daha uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.  

İlginizi çekebilir: 

Trafik Cezalarında ‘Mail’ ile Bilgilendirme Dönemi Başladı!

Apple, ‘iPhone’ ve ‘iPad’lere Çoklu Kullanıcı Desteği Getirmeye Hazırlanıyor

Yıl Başından Bu Yana Yüzde 240 Değer Kazanan Bitcoin, 25 Bin Dolar Sınırına Dayandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz