LeBron James Beats Kulaklık

Dünyaca ünlü basketbolcu LeBron James, henüz piyasaya sürülmemiş bir ‘Beats’ kablosuz kulaklık takarken görüldü. Konuya ilişkin ortaya atılan iddialar; ‘Beats Studio Buds’ adı verilecek olan kulaklıkların, yakın zamanda satışa sunulacağına işaret etti.  

Kısa bir süre önce yayınlanan yeni ‘macOS’ ve ‘iOS’ versiyonları, Beats tarafından piyasaya sürülmesi beklenen ilk gerçek kablosuz kulaklık modelinin bir ön izlemesini göstermişti. Yaşanan gelişme sonrası cihaz, teknoloji dünyasında ciddi bir merak konusu olmuştu. Bunun üzerine; dünyaca ünlü basketbolcu LeBron James, söz konusu ‘Beats’ kablosuz kulaklık modelini takarken görüldü. Yaşanan gelişmeye ilk kez; MacRumors, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımda dikkat çekti.  

Diğer yandan; cihazın özellikleri ve ses kalitesinin nasıl olacağı, henüz net olarak bilinmiyor. Fakat LeBron James’te görülen kulaklık tasarımı, ABD Federal İletişim Kurulu (FCC) dosyalarında görülen ve halihazırda sızdırılmış olan görüntülerdeki tasarımla oldukça yüksek oranda benzerlik gösteriyor.  

LeBron James, geleneği sürdürürse ‘Beats Studio Buds’, NBA playoff’larında görülebilir 

LeBron James Beats

LeBron James’in; Apple, Beats’e yatırım yapmadan çok uzun bir süre önce de sıkı bir Beats destekçisi olduğu biliniyor. Dünyaca ünlü basketbolcunun, 2008 Olimpiyatları’nda parçası olduğu erkek basketbol takımının tamamına 350 dolarlık bir çift Beats kulaklık aldığı ve söz konusu hamlenin, şirkete pazarlama konusunda önemli bir zıplama yaşattığı ifade ediliyor. LeBron James, geleneği sürdürürse yeni ‘Beats Studio Buds’ modellerinin, NBA playoff’larında görülebileceği tahmin ediliyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Kablosuz kulaklık Apple Powerbeats 4 hakkında bazı bilgiler sızdırıldı

Apple’ın son iOS güncellemesi yeni Powerbeats’le ilgili fikir verdi 

2020’de Instagram’da En Çok Beğeni Alan 10 Gönderi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz