Mayıs ayında kırmızı bölge ilan edilen ve takvimden çıkarılan Türkiye, geçen günlerde yeniden Formula 1 Takvimi ‘ne eklenmişti. Büyük bir merakla beklenen Formula 1 ‘in biletleri 12 Temmuz’da Türkiye’de satışa çıkacağı açıklandı.

Mayıs ayında Birleşik Krallık hükumetinin Türkiye’yi kırmızı bölge ilan etmesinin ardından takvimden çıkarılan Türkiye, yeniden Formula 1 takvimine eklenmişti. Intercity İstanbul Park, 1-2-3 Ekim tarihlerinde tekrar Formula 1 organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Milyarlarca izleyiciye ulaşan ve ülkelerin tanıtım faaliyetlerinde oldukça önemli bir değere sahip olan Formula 1, 9 yıllık bir aranın ardından Intercity İstanbul Park tarafından geçen yıl tekrar Türkiye’ye kazandırılmış ve tüm dünyanın takip ettiği yarışlara ev sahipliği yapmıştı. Pist, 2020 yılı takviminde ‘Yılın En Başarılı Yarışı’ unvanını almıştı. 

Formula 1TM 2021 biletleri 12 Temmuz’da satışa çıkıyor

Büyük heyecanla beklenen Formula 1TM 2021’in biletleri 12 Temmuz Pazartesi günü satışa çıkıyor. Intercity İstanbul Park’ın geçtiğimiz senenin ardından bu sene tekrar Türkiye’ye getirdiği Formula 1TM biletleri farklı kategorilerde, geniş bir fiyat aralığında satışa sunulacak.

Geçtiğimiz sene Intercity tarafından 9 yıllık aradan sonra büyük çabalarla tekrar Türkiye’ye getirilen ve yılın en başarılı yarışı seçilen Turkish Grand Prix 2020 etkinliğinin ardından, Formula 1TM organizasyonu bu sene tekrar Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek. 1-3 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1TM ‘in biletleri 12 Temmuz’da satışa sunuluyor. Biletlere 12 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Biletix üzerinden ulaşılabilecek.

“Halkımızın ve yabancı misafirlerimizin bu heyecana ortak olması için sabırsızlanıyoruz”

Intercity İstanbul Park Genel Müdürü Sadi Hezber, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu; “Intercity İstanbul Park olarak Formula 1TM‘i ülkemize tekrar geri getirmek için maddi manevi çok çaba harcadık. Formula 1TM’i ülkemize geri getirme görevinin T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde bize verilmesinin ardından, böylesine zorlu zamanlarda devletimize yük olmadan bu dev organizasyonu ülkemize kazandırdık. Halkımızın ve yabancı misafirlerimizin bu heyecana ortak olması için sabırsızlanıyoruz. Yarışı bu sene seyircili olarak gerçekleştirecek olmaktan ayrıca mutluluk duyuyor ve bunun için tüm hazırlıkları en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. Türkiye’nin canlı izlemeyi çok özlediği bu organizasyonun biletleri için artık geri sayım başladı. Dünyanın en heyecanlı pisti Intercity İstanbul Park’ta halkımızla Formula 1TM heyecanını yeniden buluşturacağımız için çok mutluyuz. Bilet satışlarıyla ilgili ayrıntıları Pazar günü açıklayacağız.” dedi. 

İlginizi Çekebilir:

Yerli Bitci Teknoloji, Formula 1 Takımı ‘McLaren Racing’ ile Blok Zinciri Teknolojileri Geliştirilmesi Konusunda Anlaşmaya Vardı! 

Türkiye, Yeniden Formula 1 Takvimine Eklendi! 

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz