GeForce NOW, kütüphanesine bu hafta 13 yeni farklı oyun ekleniyor. GeForce NOW’ın yaptığı açıklamaya göre, kullanıcılar platformda haziran ayında ise toplamda 38 yeni farklı oyuna erişim sağlayabilecek. 

Ülkemizde de geçtiğimiz aylarda kullanılmaya başlanan çevrim içi oyun platformu GeForce Now’a her hafta perşembe güncellemeleri ile yeni oyunlar ekleniyor. Bu hafta da GeForce Now by Game+ aboneleri 13 farklı oyunu deneyimleme fırsatı bulacak.

GeForce Now perşembe güncellemeleriyle geçen hafta, 25 Mayıs’ta çıkışını gerçekleştiren Biomutant ile birlikte yine geçen hafta çıkışını gerçekleştiren King of Seas eklenmişti. Oyunseverler bu hafta ise yine yeni oyunları deneyimleme fırsatı bulacak.

Bu hafta eklenecek oyunlar arasında heyecan verici birinci şahıs nişancı oyunu Necromunda: Hired Gun (Steam, Epic Games Store), modern savaş nişancı deneyimi Sniper Ghost Warrior Contracts 2 (Steam), şehir kurma oyunu Before We Leave (Steam) ve SOFTSTAR’ın hayat simülasyon oyunu Empire of Angels IV (Steam) yer alıyor. 

Oyuncular, GeForce NOW aracılığıyla popüler dijital oyun mağazalarında sahip oldukları PC oyunlarını bulut üzerinden neredeyse tüm cihazlarına aktararak doğrudan oynayabiliyor.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine eklenen oyunların tam listesi:

İlginizi Çekebilir:

GeForce Now’a King of Seas ve Biomutant Dahil 22 Yeni Oyun Ekleniyor

ASUS, GeForce RTX 3080 Ti ve GeForce RTX 3070 Ti Ekran Kartlarını Tanıttı

29 saatlik pil ömrü sunan kablosuz oyuncu kulaklığı Logitech G733 inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz