geforce-now-guncelleme-microsoft-edge-teknosafari

Popüler bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now, haftalık abonelik paketi ile gündeme geldi. Yeni abonelik paketi ile oyuncular, kısa süreli ihtiyaçları için aylık ya da daha uzun süreli paketler almak zorunda kalmayacak.

Bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now, sürekli olarak destek verdiği oyun sayısını artırmaya devam ediyor. Turkcell iş birliği ile Türkiye’de sunucu açan servis, Türkiye’ye özel yeni bir abonelik servisini daha hizmete sundu.

GeForce Now ile kullanıcılar, yalnızca internet bağlantısı ile 900 üzerinde oyunu, hiçbir donanıma bağlı kalmadan oynayabiliyor. Hizmet, Türkiye’de stabil internet problemi olduğundan dolayı kullanıcıların sistemi deneyebilmesi için 1 günlük paket yayınlamıştı. Bunun ardından ise 1 haftalık abonelik paketi yayınlandı.

Ortalama 3 Mbps internet hızı ile 1080P oyun deneyimi sunan GeForce Now, oyunların doğrudan internet üzerinden oynanabilmesini sağlıyor. Ancak oyuncular, abonelik ile oyunlara erişmiyor. Yalnızca kullanıcıların kütüphanesine yer alan, daha önce satın almış oldukları oyunları bu servis ile oynayabiliyor.

geforce-now-haftalik-abonelik-teknosafari

Haftalık abonelik paketi ile birlikte kullanıcılar, 7 gün boyunca yalnızca internet bağlantısı üzerinden sevdikleri oyuna erişebilecek. Haftalık paketin, özellikle tatile ya da bir süreliğine ev dışında bir yere giderken ideal bir seçenek olacağı düşünülüyor.

GeForce Now fiyatları ve paketleri ise şu şekilde;

  • 24 saatlik Premium = 14,9 TL
  • Haftalık Premium = 44,9 TL
  • Aylık Premium = 89,9 TL
  • 3 Aylık Premium = 199,9 TL
  • 6 Aylık Premium = 349,9 TL

İlginizi Çekebilir:

AYA NEO el konsolu, Ryzen 6000 serisinden güç alabilir

Honor, katlanabilir Magic V modelini duyurdu

2021 yılında en çok satan oyunlar açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz