Google Workspace Ücretsiz
Okuma Süresi
1 dakika

ABD merkezli teknoloji şirketi Google, G-Suit’in yerini alan ‘Workspace’ hizmetini ücretsiz deneme süresi ile birlikte kullanıma sundu. Platformun deneme süresinin, 14 gün ile sınırlı olduğu belirtildi. Deneme süresi sonunda hizmeti kullanmaya devam eden kullanıcıların ise abonelik paketlerine geçiş yapabileceği kaydedildi.  

ABD merkezli teknoloji devi Google, G-Suit’in yerini alan ‘Workspace’ hizmetini ücretsiz deneme süresi ile birlikte yaygın kullanıma açtığını duyurdu. Profesyonel ihtiyaçlara yönelik geliştirilen hizmetin, özellikle kurumsal müşterilerin işini kolaylaştırdığı belirtildi. Hizmetin ücretsiz deneme süresinin, 14 gün ile sınırlı olduğu dile getirildi. Deneme süresi sonunda hizmeti kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcıların ise abonelik paketlerine geçiş yapabileceği kaydedildi. Abonelik paketleri için belirlenen ücretlerin kişi başına ödenmesi gereken tutar olduğunun da altı çizildi. 

Aktarılan detaylara göre Google Workspace; Gmail, Dokümanlar, Keep, Meet, e-Tablolar, Apps Script, Chat, Slaytlar, Takvim, Formlar, Jamboard, Drive ve Sites gibi profesyonel hizmetlerin tümünü bünyesinde bir araya getiriyor. Platform ayrıca; Workspace yöneticileri için özel bir konsol, verilerin gizlenmesi için bir veri tabanı ve kuruluşta kullanılan tüm cihazların denetlenmesini sağlayan bir hizmet de içeriyor.  

Google Workspace hizmetinde, 4 farklı abonelik paketi bulunuyor 

Google Workspace Abonelik

Diğer yandan; Google Workspace hizmetinde, 4 farklı abonelik paketi bulunuyor. Söz konusu paketler; Business Starter, Business Standard, Business Plus ve Enterprise olarak isimlendiriliyor. Şirket, her bir pakette kullanıcılara farklı avantajlar sunuyor. Business Starter abonelerinin ayda 29 TL, Business Standard abonelerinin ayda 58 TL, Business Plus abonelerinin de ayda 108 TL ödeme yapması gerekiyor. Enterprise aboneliğinin ücreti ise henüz bilinmiyor. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Google, Android 12 ile Reklam Kişiselleştirmeden Çık ‘Seçeneği’ Sunacak

Kripto Para Borsaları ve Soğuk Cüzdan Şirketleri, 3 Ağustos İtibariyle Google Üzerinden Reklam Verebilecek! 

‘Google Fotoğraflar’ Uygulamasındaki Sınırsız Depolama Hakkı Sona Erdi! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz