Logitech Sevgililer Günü

İsviçre merkezli teknoloji devi Logitech, ‘Sevgililer Günü’ için yüzde 20’ye varan indirim fırsatlarıyla ürün önerilerinde bulundu. ‘Sevgililer Günü’ kampanyasının, 1-14 Şubat tarihleri arasında farklı ürün kategorilerinde devam edeceği ifade edildi.  

İsviçre merkezli teknoloji devi Logitech, ‘Sevgililer Günü’ için yüzde 20’ye varan indirim fırsatlarıyla ürün önerilerinde bulundu. ‘Sevgililer Günü’nde teknoloji meraklısı sevgililere genç ve şık tasarıma sahip seçenekler sunmayı hedefleyen şirketin 1-14 Şubat tarihleri arasında farklı ürün kategorilerinde devam edecek olan kampanyasının, sevdiği kişiye sürpriz yapmak isteyenlere yardımcı olacağı ifade edildi. En ideal çalışma arkadaşı olacak şekilde; hem işlevsel hem de tasarım yönü güçlü bir klavye arayanlara, ‘‘K380 Multi-Device Bluetooth Klavye’nin, ‘K380 Klavye’ye uyumlu tasarlanmış bir mouse ile sevdiklerinin masa stilini tamamlamak isteyen kullanıcılara ise ‘Pebble M350 Mouse’un uygun bir seçenek olacağı dile getirildi.  

Şirket, masa stilinde hem minimalist tasarımdan hem de rahatlıktan vazgeçemeyenlere de ‘MK470’ kablosuz klavye ve mouse setini önerdi. Müzik tutkunu sevgililer için ise ‘Wonderboom 2’ ve ‘Boom 3’ gibi kablosuz hoparlörlerin uygun bir seçenek oluşturduğu belirtildi. Aktarılan detaylara göre; ‘Logitech K380 Multi-Device Bluetooth’ 249 TL, ‘Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse’ 169 TL, ‘Logitech MK470 Kablosuz Klavye&Mouse Seti’ 399 TL, ‘Ultimate Ears Wonderboom 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör’ 799 TL, ‘Utimate Ears Boom 3 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör’ ise 1299 TL’den satışa sunuluyor.  

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavye

Logitech, tüm Bluetooth kablosuz cihazlara bağlanabilen, K380 Multi-Device Bluetooth klavye modeli renk seçenekleriyle kullanıcıların çalışma alanlarını renklendiriyor. Alandan tasarruf sağlayan klavye, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için masa üstünde yazmanın rahatlığını ve kolaylığını sunuyor. Gül rengine alternatif olarak siyah rengi de bulunan K380 klavye, hayat tarzlarını çalışma ortamına da yansıtmak isteyen gençlerin, şıklığa ve estetiğe her ortamda değer verenlerin ortak tercihi haline geliyor. 

Logitech MK470 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti 

Yeni tasarım dili, Logitech MK470 setini masa düzenini zenginleştiren ve yaratıcılığa ilham veren görsel bir ifadeye dönüştürmeyi hedefliyor. MK470 hassas makas yapısına sahip ince tuşlar, fısıltı sessizliğinde, dizüstü bilgisayar benzeri bir yazma deneyimi sağlarken, sessiz mouse ise son derece huzurlu, verimli ve konforlu bir şekilde çalışabilme imkânı sunuyor.  

Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse  

Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse

Logitech, şık, rahat, sessiz ve güvenilir bir Logitech mouse’unun tüm temel bileşenlerini içeren kablosuz bir mouse modeli olan Logitech M350 Pebble, ince ve portatif tasarımıyla elde sanki bir “pebble” (çakıl taşı) tutuyormuşçasına mükemmel bir his vermeyi hedefliyor. Logitech M350 Pebble, minimalist ve taşınabilir tasarım, beyaz, gül ve grafit renk seçenekleriyle tarzın masaya yansıtılmasına imkan tanıyor. 

Logitech Ultimate Ears Wonderboom 2 & Boom 3 

Taşınabilir kablosuz hoparlörler Logitech WONDERBOOM 2 ve BOOM 3, kesintisiz ve 360 derece ses kalitesiyle müzik tutkunu sevgililere eşlik ediyor. Müziği yanından ayırmak istemeyen, evde, sporda, duşta, yemek yaparken, salonda kendi küçük partisini vermek isteyen tüm kullanıcılara hitap eden, darbelere karşı dayanıklı ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlörler farklı renk seçenekleriyle modaya da göz kırpıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Tüm Yüzeylerde Çalışan Mouse: Logitech Kablosuz Mouse MX Anywhere 3 İnceleme 

‘Logitech MX Keys’ Klavye, Türkçe Tuş Dizilimi ile Satışa Sunuldu!  

‘Logitech G733’ Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, Türkiye’de Tüketici Beğenisine Sunuldu! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz