Netflix yeni çizgi roman uyarlaması dizisi Sandman ’in oyuncu kadrosunu açıkladı. Ünlü yazar Neil Gaiman’ın sevilen çizgi romanı Sandman’den uyarlanan ve Netlix’te izleyici beğenisine sunulması beklenen yeni seride Tom Sturridge, Gwendoline Christie ve Vivienne Acheampong gibi isimler yer alacak. 

Popüler dijital içerik akış hizmeti sunan Netflix yeni dizisi The Sandman’in oyuncu kadrosuyla alakalı açıklama yaptı. Şirket ünlü yazar Neil Gaiman’in yazdığı ve sevilen çizgi roman serisiyle aynı ismi taşıyor. Çizgi roman sektöründe önemli bir eser olan The Sandman’in yazarı Gaiman Netflix dizisinde ayrıca yürütücü yapımcı ve ortak yazar olarak da katkı sağlayacak. Bunun dışında dizinin yapımcılığını ise Warner Bros. Television üstleniyor.

Netflix’in yeni çizgi dizisi, modern mit ve karanlık fantezinin birleşimi olan The Sandman, hem Rüya Tanrısı Morpheus’un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecini hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin hikayesini anlatıyor.

Netflix Sandman dizisinin konusu

Netflix’in Sandman dizisinde izleyiciler, Düşler Alemi’nin Efendisi olan Morpheus’un insalıkla iletişimini, yaşadığı olayları ve pişmanlıklarını göreceğiz.

Çağdaş kurgu, tarihsel dram ve efsanenin iç içe geçtiği ve ilgi çekmesi beklenen dizi hakkında Neil Gaiman bazı açıklamalarda bulundu. Gaiman: “Son otuz üç yıldır, The Sandman karakterleri nefes aldı, etrafta dolaştı ve kafamın içinde konuştu. Sonunda kafamdan çıkıp gerçeğe adım attıkları için inanılmaz derecede mutluyum. Dışarıdaki insanların bizim rüya olarak gördüğümüzü görmelerini, geride kalanların bedene bürünmelerini ve bedenlerin oradaki en iyi oyunculardan bazılarına ait olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. Bu çok hayret verici. Oyunculara ve Netflix, Warner Bros., DC, Allan Heinberg ve David Goyer’dan oluşan tüm The Sandman işbirlikçilerine ve rüyalarımın en çılgınını gerçeğe dönüştüren dizideki zanaatkarların ve dahilerin lejyonlarına çok minnettarım.”

Kadroda göreceğimiz isimler ise şu şekilde:

  • Tom Sturridge (Dream) – Dreaming Lordu
  • Gwendoline Christie (Lucifer) – Cehennemin Hakimi
  • Vivienne Acheampong (Lucienne) – Baş kütüphaneci ve Dream Krallığı’nın güvenilir koruyucusu
  • Boyd Holbrook (The Corinthian) – Dünyanın sahip olduğu her şeyi tatmak isteyen kaçak Kabus
  • Charles Dance (Roderick Burgess) – Şarlatan, şantajcı ve sihirbaz
  • Asim Chaudhry (Abel) ve Sanjeev Bhaskar (Cain): İlk kurban ve ilk yırtıcı, Dream Krallığı’nın sakinleri ve sadık insanları

İlginizi Çekebilir:

‘Netflix’ Uygulamasının ‘Android’ Sürümünde Ses Kalitesi İyileştiriliyor! 

Netflix Şubat Ayında Platforma Eklenecek Dizi ve Film Listesini Açıkladı

Netflix, Platforma ‘Karışık Oynat’ Özelliği Getirmeye Hazırlanıyor! 

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz