Popüler çevrim içi yayın akış hizmeti sunan Netflix şubat ayı içinde yayınlanacak yeni dizi ve film listesini yayınladı. Bu bağlamda Netflix ’te şubat ayında çok da yoğun olmayan bir içerik listesi bulunacağını belirtebiliriz. Netflix ‘in şubat ayında yayınlanacak içeriklerinin fragmanlarını ve konularını haberimizde bulabilirsiniz. 

Kaliforniya merkezli dijital yayın platformu Netflix, şubat ayında izleyicilerinin beğenisine sunacağı yeni dizi ve film listesini açıkladı. Listeye bakıldığında geçen aylara nazaran içerik sayılarında azalma olduğunu görsek de, efsanevi futbolcu Pele’nin hayatını konu alan bir belgeselin de şubat ayında izleyicilere sunulacağını belirtelim.

Netflix’te Şubat 2021 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix filmleri:

  • Malcolm ve Marie (5 Şubat)
  • Dünyadan Haberler (10 Şubat)
  • I Care a lot (19 Şubat)

Netflix dizileri:

  • Ateşböceği Yolu (3 Şubat)
  • The Crew (15 Şubat)
  • Behind Her Eyes (17 Şubat)
  • Tribes of Europa (19 Şubat)

Netflix Orijinal Şubat Filmleri

Malcolm ve Marie (5 Şubat)

Netflix’in şubat ayının ilk günlerinde kullanıcılarının beğenisine sunacağı ilk film, Malcolm ve Marie olarak karşımıza çıkıyor. Cinsellik temalı bu film, yönetmen olarak hayatını sürdüren Malcolm ve kız arkadaşı Marie’nin hikayesini konu alıyor. Birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalan ve ilişkilerinin zora girdiği bu çiftin neler yaşadığını 5 Şubat itibariyle itibariyle göreceğiz.

Dünyadan Haberler (10 Şubat)

Netflix’in şubat ayında yayınlayacağı ikinci film Dünyadan Haberler ise, bir savaş gazisi ile yetim bir kızın hikayesini konu alıyor. Hayattaki tek amacı haber okumak olan bu gazinin yolunun Teksas’a düşmesiyle, gazinin tehlikeli eyaletin içinde yaşadıklarını göreceğiz. 

I Care a lot (19 Şubat)

Netflix’in şubat ayında izleyicilerine sunacağı son film ise, aslında bir dolandırıcı olan bir vasinin başına gelen olayları anlatacak. I Care a lot filminde, bugüne dek yaşlılar üzerinden para kazanan vasinin son müşterisinin karanlık bağlantıları olan yaşlı bir kadın olması hikayeyi ilginçleştirecek.

Netflix Orijinal Şubat Dizileri

Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

Netflix’in kullanıcı beğenisine sunacağı ilk dizi olan Ateş Böceği Yolu’nda, seyirciler, Tully ve Kate isimli iki kadının 30 yıldır devam eden arkadaşlık ilişkini görecek. Kristin Hannah ‘ın aynı isimli romanından uyarlanan dizide, oldukça duygusal sahnelerin yer alacağını da belirtmek gerek.

The Crew (15 Şubat)

Şubat ayında izleyiciye sunulacak olan ikinci Netflix dizisinde ise, Kevin James’i başrolde göreceğiz. Y kuşağına odaklanan bu komedi dizisinin elbette ki Y kuşağını çekmesi bekleniyor. Dizide seyirciler, bir NASCAR garajının şefiyle, teknoloji bağımlısı garaj üyelerinin ilişkilerini görecek.

Behind Her Eyes (17 Şubat)

 

Netflix’in 17 Şubat’ta yayınlayacağı bir sonraki dizi Behind Her Eyes ise, gizem, ve kaosu sevenleri içine çekebilir. Boşanmış bir kadının psikiyatrist olan patronuyla yaşadığı ilişkisini gözler önüne seren dizi, bir şekilde patronunun karısıyla tanışıp arkadaş olan ana karakterin başına gelen belalarla nasıl baş ettiğini gösterecek.

Tribes of Europa (19 Şubat)

Netflix’in önümüzdeki ay yayınlayacağı son dizisi ise, bilim-kurgu türünde. Tribes of Europa’da izleyiciler 2074 yılına gidecek. Global olayların ardından dağılan Avrupa bu dizide üç kardeş tarafından kaderine terk ediliyor.

İlginizi Çekebilir:

Netflix, Platforma ‘Karışık Oynat’ Özelliği Getirmeye Hazırlanıyor! 

Netflix, ‘Winx Efsanesi: Kader’ Dizisi İçin Tanıtım Fragmanı Yayınladı! 

Ne izlesem diyenler için film ve dizi bulmanın pratik yolu: Netflix Roulette ve JustWatch:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz