netflix türkiye abonelik ücretleri zamlandı

Sevilen çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix Türkiye abonelik ücretleri zamlandı. Neredeyse %40 zamlanan yeni fiyatlar ve detaylar haberimizde.

Ocak ayında ABD’de geçtiğimiz ay da İngiltere ve İrlanda’da abonelik ücretlerine zam yapan Netflix, Türkiye’de de fiyatlarına zam yaptı. Netflix Türkiye abonelik ücretleri neredeyse %40 oranında zamlandı. Netflix Türkiye’den yapılan zam ile ilgili resmi açıklamada ise “Geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor” ifadeleri kullanıldı.

Netflix Türkiye abonelik ücretleri zammı duyurulan açıklamanın tamamı ise şu şekilde: “Günümüzde keyifli vakit geçirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üyelerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Ancak geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz.”

Netflix Türkiye’nin zamdan sonraki günceş abonelik fiyatları ise şu şekilde:

netflix türkiye güncel fiyatlar

Zamdan önce Temel Plan aylık ücreti 26.99 TL iken, HD izleme imkanı sunan Standart Plan’ın aylık ücreti 40.99 TL idi. Aynı anda 4 ekrana kadar 4K ve HDR izleme imkanı sunan Özel Plan ise 54.99 TL abonelik ücretine sahipti.

Bu değişiklik yeni aboneler için hemen geçerli olacak. Mevcut aboneler ise yeni fiyatların hesaplarını etkilemesinden 30 gün önce bilgilendirilecek. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde fiyatlar farklı ancak karşılaştırma açısından Almanya’da Netflix; Temel paket 8€, Standart Paket 13€ ve Özel paket 18€ abonelik ücretiyle satın alınabilyor. Buraya tıklayarak Netflix’in tüm ülkelerdeki fiyatlarına bakabilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Yeni DeLorean’ın tanıtım tarihi araca ait bir görsel ile duyuruldu

The Witcher Üçüncü Sezon Çekimleri Başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz