Xbox One ve Windows mağazasında mevcut olan Sea of Thieves artık Steam platformu üzerinden de satın alınıp oynanabilecek. 

Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre nadir görülen açık dünya korsan oyunlarından en bilineni ve sevileni olan Sea of Thieves için Steam çıkış tarihi 3 Haziran olarak belirlendi. Oyun son iki yıldır Xbox One ve Windows mağazalarından alınıp oynanabiliyordu.

Sea of Thieves Steam Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Steam sürümünün 39.99 dolar olacağı biliniyor ve oyunun tüm platformlar arası çapraz oyun desteği bulunuyor. Fakat Windows veya Xbox One’da oyuna sahipseniz yine de Steam’de oynamak için mağazadan Steam sürümünü satın almanız gerekiyor.

Oyun, lansman sırasında belirttikleri gibi daha önce çıkmış olduğu platformlarda yayınlanan tüm içerikleri içerecektir. Bu da Nisan ayında yayınlanan ve oyuncuların oyunda elçi olmasına izin veren yeni elçi sistemi Ships of Fortune güncellemesini de içereceği anlamına geliyor.

İki yılda kendini yavaş yavaş toplayan Sea of Thieves’in bu yıllarda önceki yıllarına göre iyileşmeye başladığı gözüküyor. İlk çıktığı dönemlerde oynayan oyuncular genellikle oyunun halen bir devam eden çalışma gibi hissettirdiğinden bahsediyordu. Neyse ki, son birkaç yıldır Rare, sürekli olarak lansmanlar sonrasında içerik eklemeye başladı. Sadece 2020’de dört içerik güncellemesi alan oyunun oyuncu tabanı bu yıl 10 milyonu geçiyor.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation Store’dan 3 Günlük Büyük Oyun İndirimleri

ARK: Survival Evolved Nedir? Nasıl Oynanır? İnceleme

Borderlands: The Handsome Collection İnceleme

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz