Seven Knights

Netmarble’ın Nintendo işbirliğiyle yayınlayacağı ilk konsol oyunu Seven Knights pek yakında Nintendo Switch için çıkacak. Seven Knights mobil oyununu temel alan, aynı ismi taşıyan konsol oyununa , ön kayıt yaptırarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Netmarble şirketinin gerçekleştirdiği Nintendo Direct canlı yayınının ardından, Nintendo Switch için ilk oyunu olan Seven Knights – Time Wanderer –’ı duyurmuş oldu. Bu firmanın ilk konsol oyunu.

Mobil versiyonunu temel alan, gerçek zamanlı ve tur tabanlı bir RYO olan Seven Knights – Time Wanderer –, yeni kontrollerle ve savaş sistemleriyle konsol platformuna uyarlandı. Oyun, tek oyunculu RYO olarak mobil sürümünden farklı özgün bir hikâye sunuyor. Nintendo eShop’dan dijital paket olarak dünya çapında yayınlanacak ve gacha sistemi bulunmadığından dolayı oyuncular hikâyede ilerleyerek karakterleri açabilecek.

Netmarble ve Nintendo iş birliği

Netmarble’ın Baş Yapımcısı Young Jae Park: “Seven Knights’ın 2014’te Kore’de yayınlanmasından beri global popülerliğe yükselmesini izlemek çok heyecan ve gurur vericiydi. Seven Knights – Time Wanderer -, Netmarble’ın ilk Nintendo oyunu olmasından ötürü çok heyecanlıyız” dedi. Ardından Nintendo ile olan iş birliklerinden bahsetti “Ekibimiz, oyunumuzu neyin özel kıldığını, yeni oyuncu kitlesi ile paylaşmak için can atıyor. Bu yüzden bizim Nintendo ile birlikte ilk konsol oyunumuzun Nintendo Switch’e çıkardık.”

Seven Knights nasıl bir oyun?

Seven Knights nasıl bir oyun?

Oyun, Seven Knights’ın sekizinci üyesi, Sandy diye bilinen bilinçli bir kum saati nihai büyüsel ekipmanıyla donanımlı Vanessa’yı konu alıyor. Oyunda, zaman ve uzayın bükülmelerine düştükten sonra eve sağ salim dönebilmek için, Vanessa’nın ekip ile olan hikayesini konu alıyor.

Seven Knights’ın orijinal sürümü ilk yayınlandığı Mart 2014 tarihinden itibaren 150’nin üzerinde ülkede App Store ve Google Play’de indirilebiliyor. Ayrıca altı yılı aşkın sürede dünya çapında toplam 60 milyon indirmeye ulaştı. Popüler tur tabanlı mobil RYO oyunu, şiddetli tur tabanlı savaşları ile 700 tip karakteri toplama ve geliştirme eğlencesi sunuyor.

Can Sıkıntısına Birebir 5 Mobil Strateji Oyunu #EvdeKal

Ford Otosan maske üretimine başlıyor

Resmi, Türkiye Coronavirüs haritası açıldı 

Final Cut Pro X ve Logic Pro X, 90 gün boyunca ücretsiz olacak 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz