Wayfair Olayı, En Çok Oynanan Oyunlar, Burçlar değişti mi?
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Haftalık teknoloji haber bülteni DigiToll’ün yeni bölümü yayında. DigiToll’de bu hafta Wayfair olayı ve Trendyol ‘un konu hakkındaki açıklaması, 2020’de en çok oynanan mobil oyunlar ve burçlar değişti mi sorusunun cevabı işlendi. 

Teknoloji haberleri ve dijital dünyanın en çok konuşulan konularını derlediğimiz DigiToll’ün yeni bölümü yayınlandı.

Haftanın en önemli teknoloji haberleri, ilginç araştırmalar ve raporları derlediğimiz DigiToll’de bu hafta Wayfair olayı ele alındı. ABD’de mobilya satıcısı Wayfair ‘in yüksek fiyatlı bazı ürünleri sebebiyle çocuk ticareti yaptığı iddia edilmişti. Bu iddiayı kuvvetlendiren husus ise mobilya isimlerinin çocuk isimleri ile aynı olması oldu. Ayrıca benzer bir durum da Türkiye’de gündeme geldi. Wayfair ‘e benzer bir şekilde Trendyol ‘un yüksek fiyatlı bazı ürünleri sebebiyle çocuk ticareti yaptığı iddia edildi.

Buna ek olarak NASA’nın yaptığı çok çalışmalara bağlı olarak bazı çevrelerce burçlar değişti yorumları yapıldı. NASA’nın burçlar değişti mi sorusuna yanıtı elbette ilginç oldu.

Öte yandan 2020’nin en çok oynanan mobil oyunları açıklandı. Listede en çok para harcanan mobil oyun, en çok indirilen mobil oyun, en çok oynanan mobil oyun bilgileri yer aldı.

Tüm bunlar ve daha fazlası DigiToll’de…

Wayfair Olayı, En Çok Oynanan Oyunlar, Burçlar değişti mi?

DigiToll’ün diğer bölümlerini izlemek için tıklayın.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:

Netflix ‘in Türkiye ‘den Çekileceği İddia Ediliyor

Twitter, Yaşanan Siber Saldırı Olayı Hakkında Yeni Bir Açıklama Yaptı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz