Yemek Siparişi Verebileceğiniz Siteler

Hakclendi haberleriyle sarsılan Yemeksepeti’nden, 60 milyon kullanıcının verilerinin çalındığı yönündeki iddialar teknoloji dünyasının gündemine oturdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Yemeksepeti, hacklendiğine dair haberleri yalanlayarak “Kaynağı olmayan veriler Yemeksepeti ile ilişkilendirilmiştir” şeklinde ifadelerde bulunsa da Gazeteci İbrahim Haskoloğlu, hackerların kendisine ulaştığını ve Yemeksepeti tarafından yapılan açıklamanın yalan olduğunu bildirdiklerini belirtti. Dolayısıyla tüm bu durum kullanıcıların Yemeksepeti’ne olan güveninin sarsılmasına ve alternatif yemek siparişi verebilecekleri platformlara yönelmelerine neden olabilir. Bu nedenle; Tekno Safari editörleri olarak ‘Yemeksepeti’ne alternatif sipariş verebileceğiniz siteler’ listesiyle karşınızdayız. İşte; ‘Yemeksepeti dışında sipariş verebileceğiniz siteler.’ ‘Yemek siparişi verebileceğiniz siteler.’ ‘En iyi yemek siparişi siteleri.’ ‘Online yemek sipariş siteleri.’

‘Yemeksepeti’ne alternatif sipariş verebileceğiniz siteler.’ ‘Yemeksepeti dışında sipariş verebileceğiniz siteler’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında. İşte; ‘Yemek siparişi verebileceğiniz siteler.’ ‘En iyi yemek siparişi siteleri.’ ‘Online yemek sipariş siteleri.’

Yemeksepeti’ne Alternatif Sipariş Verebileceğiniz Siteler

Yemek Siparişi Verebileceğiniz Siteler

  • Tıkla Gelsin
  • Getir Yemek
  • Trendyol Yemek
  • Ne Yiyelim
  • Yettim
  • İstegelsin
Tıkla Gelsin

Yemek Siparişi Verebileceğiniz SitelerYemeksepeti dışında sipariş verebileceğiniz siteler listemizde ilk sırada Tıkla Gelsin yer alıyor. Kullanıcılar için çeşitli kampanyalar da yapan sitede; Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Amasya Et Ürünleri restoranlarından sipariş verebiliyorsunuz. Tıkla Gelsin’in dezavantajları arasında Yemeksepeti gibi geniş restoran ağına sahip olmamasını söyleyebiliriz. Fakat diğer yandan fast food denilince akla gelebilecek ilk restoranlar mevcut.

tiklagelsin.com

Getir Yemek

Yemek Siparişi Verebileceğiniz SitelerYemeksepeti’ne kıyasla hayatımıza çok daha sonra giren fakat kısa sürede kullanıcı sayısını artıran Getir Yemek ile listemize devam ediyoruz. Getir Yemek’de kahvaltıdan ev yemeklerine; balık ve deniz ürünlerinden fast fooda ve dünya mutfağına kadar pek çok çeşitte yemek siparişi verebiliyorsunuz. Siparişinizin sonunda ister kredi kartıyla ister kapıda isterseniz de yemek kartları ile ödeme yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda eğer bir restoran sahibiyseniz yine site üzerinden başvuru yaparak Getir Yemek üzerinden işletmenize sipariş alabilirsiniz.

getir.com/yemek/

Trendyol Yemek

Yemek Siparişi Verebileceğiniz SitelerYılların alışveriş sitesi olan Trendyol, pandemi ile birlikte yemeği de bünyesine eklemişti. Trendyol Yemek’ten ev yemekleri, sokak lezzetleri, fast food, kahve, tatlı ve bunların dışında süpermarket siparişleri verebiliyorsunuz. Dilerseniz mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan sipariş vermeyi de tercih edebilirsiniz. Yakınınızdaki restoranları da tercih edebileceğiniz gibi maksimum 30 dakikada siparişleriniz kapınızda oluyor.

trendyol.com/trendyol-yemek/

Ne Yiyelim

Yemek Siparişi Verebileceğiniz SitelerYemek siparişi verebileceğiniz siteler listemizde sona gelirken sırada Ne Yiyelim ile devam ediyoruz. Ne Yiyelim’in listemizde yer alan diğer platformlara göre daha az bilinen bir site olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda diğer platformlardan farklı olarak Çin, Japon mutfağından sipariş vererek yeni lezzetler deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra diyet mutfağı, dünya mutfağı kategorilerinden de sipariş verebilir veya fast food ile deniz ürünleri kategorilerinden yemeyi tercih edebilirsiniz.

neyiyelim.com

Yettim

Yemek Siparişi Verebileceğiniz Sitelerİstanbul, Ankara, Afyonkarahisar, Bursa, Eskişehir, Isparta, Sakarya, Zonguldak, Kırıkkale, Yalova ve Karabük şehirlerinde aktif olan Yettim de Yemeksepeti’ne alternatif olabilecek sitelerden biridir. Deniz ürünleri, fast food, sebze ve meyce, vegan ürünler, Çin mutfağı, zeytinyağlılar, kahvaltı, ev yemekleri, kahve, tatlı gibi daha pek kategoride yemek siparişi verebileceğiniz platformda çeşitli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

yettim.net

İstegelsin

Yemek Siparişi Verebileceğiniz SitelerOnline yemek sipariş siteleri listemizi İstegelsin ile bitiriyoruz. Dilerseniz akıllı telefonlarınıza mobil uygulamasını indirebilir ve telefonunuzdan da siparişlerinizi verebilirsiniz. Bununla birlikte İstegelsin, daha çok market alışverişi için kullanılan bir platformdur. Hem kampanyalar hem de market alışverişi noktasında çeşitlilik sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilen alışveriş platformlarından olduğunu söyleyebiliriz.

istegelsin.com

İlginizi Çekebilir:

Yemeksepeti’nde Hack İddiası: 60 Milyon Kullanıcı Verisinin Çalındığı Söyleniyor

Market Teslimat Uygulamaları Şikayetleri Yüzde 357 Artış Gösterdi

Adı lite kendisi değil! Xiaomi 11 Lite 5G NE PUBG New State testi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz