dinlebi-yatirim-teknosafari

Çıkışının ilk yılında Türkiye’nin en büyük yerli sesli kitap platformu olan Dinlebi, yürüttüğü ikinci yatırım turunda 6.5 milyon TL yatırım anlaşmasına imza attı. Dinlebi, aldığı yeni yatırım ile birlikte hem Türkiye’de hem de yurt dışı pazarlarında daha da güçlenmeyi istiyor.

Yerli girişim sesli kitap platformu Dinlebi, kurulmasının üzerinden yalnızca 1 yıl geçmiş olmasına rağmen hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Abone ve yerli içerik sayısı açısından Türkiye’nin en büyük yerli sesli kitap platformu olan Dinlebi, yatırımcıların da ilgi odağı olmayı başardı.

Dinlebi, kapalı olarak yürüttüğü ikinci yatırım turunda 6.5 milyon TL değerinde yatırım anlaşmasına imza attı. Yatırım turuna katılan yerli ve uluslararası yatırımcılar arasında Breakaway Partners, Doğan Yurtturmuş, Erdoğan Çoban, Mehmet Berke Merter ve Mehmet Turgut Eltemur gibi isimler de yer alıyor.

dinlebi-ahmet-yaman-teknosafari

Yeni yatırımlar ile birlikte kullanıcılarını da desteklemeyi amaçladıklarını belirten Dinlebi Kurucu Ortağı Ahmet Yaman, “Dinlebi olarak eylül ayında birinci yılımızı doldururken, 500 binin üzerinde üye sayısına ve içerikte 2 bine yakın sesli kitaba ulaştık. Yeni globalleşme vizyonumuz ile birlikte Almanca ve İngilizce binlerce yeni sesli kitap yakın zamanda Dinlebi raflarında yerini alacak. Bu içerikleri çoklu dil seçeneği ile kullanıcılarımıza sunacağız. Ayrıca aile paketi sunan tek sesli kitap platformu olma özelliğini taşıyan Dinlebi’de kısa zamanda öğrenci paketi çıkaracağımızın da müjdesini verebiliriz. Kullanıcı deneyimini önceleyerek çıktığımız bu yolculukta, globalleşme vizyonumuzla birlikte yeni içerikler, yeni ülkeler ve eşsiz özelliklerimizle büyümemizi daha da hızlandıracağız” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

El Salvador, Kendine Ait Bitcoin Şehri Kuruyor

SeturTech, Yerli ve Küresel Şirketler ile İşbirliği ile Smart Travel Hackathon Düzenliyor

Samsung Neo QLED 8K TV ve Soundbar Ses Sistemi Tanıtıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz