Ortaya çıkan bir sızıntıya göre COD:Warzone sonrasında efsanevi eşyaların olduğu Apex Legends sığınak kapıları da açılabilecek. Altın silahlarında bulunabileceği dört adet sığınak bizi bekliyor olabilir.

Apex Legends‘in 5. sezonu yayınlandığı zaman oyuncular tarafından kontrol edilen ilk şeylerden biri Kings Canyon’un Broken Coast South bölgesi yakınındaki uçurumda bulunan sığınaktı. Fakat oyuncular umduklarını bu iniş noktasında bulamamışlardı ve bölgedeki ganimetler de oldukça yetersizdi. Fakat…

Apex Legends Sığınakları, Açılış Tarihleri ve Konumları

Şuan açılamayan sığınak kapıları bir söylentiye göre haritada açılmaya başlayacak ki açılırsa bu bölgelerde fena savaşlar çıkacağa benziyor.

Apex veri madencisi olan Shrugtal 16 Haziran’dan başlayarak her hafta bir sığınağın kapısının açılacağını ortaya koydu ve konumlarını attığı tweette paylaştı.

Shrugtal’ın paylaştığı ekran görüntülerine bakacak olursak her bir yerde bulabileceğiniz sığınaklar, silahlar ve kapıların açılma tarihleri şu şekilde;

  • F-85 Terminal İstasyonu: 16-23 Haziran’da açılıyor: Legendary Knockdown Shield
  • W-73 Terminal İstasyonu: 23-30 Haziran’da açılıyor: Golden Prowler
  • O-240 Terminal İstasyonu: 30 Haziran-7 Temmuz arasında açılıyor: Golden Sentinel
  • L-19 Terminal İstasyonu: 7-14 Temmuz’da açılıyor: Golden Havoc

Zaman sırasına göre terminaller için olan etiketler rastgele sıralanmış görünüyor. Fakat tarihlere göre sıralamayıp harflerle yeniden sıralarsak “WOLF” yazısı elde ediyoruz ki bu Apex sezon 5 için oyuna eklenen en yeni efsanesini ifade ediyor.

Altın Eşyalar Sığınaklarda Sizi Bekliyor Olacak!

Yapılan tahminlere göre her bir sığınak eşyalarla dolu olacak ve daha çokta altın eşyalar yer alacak. Eğer söylenenler doğru çıkarsa (ki yüksek ihtimal doğru) 14 Temmuz’a kadar sığınakların hepsi açılacak.

Sızıntılar ayrıca oldukça ikna edici ve belirli tarihlere sahip olan bu verilere ulaşabilmesine oldukça şaşırdım. Eğer haklılarsa 18 Haziran’da olacak EA Play Live 2020‘den iki gün önce resmi olarak olup olmadığını göreceğiz.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Warzone Sığınakları Sonunda Açılıyor

Çok Tatlı Hayvanlar ile Yeni RPG Oyunu The Waylanders

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz