Cluvens Yerçekimsiz Bilgisayar Sandalyesi

Cluvens, akrep anatomisinden ilham alan yerçekimsiz bir bilgisayar sandalyesi geliştirdi. ‘IW-SK Zero-Gravity‘ isimli sandalyenin, hem oyuncular hem de evden çalışan kullanıcılar için oldukça konforlu bir ortam yarattığı ifade edildi.  

Cluvens’ isimli bir şirket, akrep anatomisinden ilham alan yerçekimsiz bir bilgisayar sandalyesi geliştirdi. ‘IW-SK Zero-Gravity‘ isimli sandalyenin, hem oyuncular hem de evden çalışan kullanıcılar için oldukça konforlu bir masa ve sandalye ortamı yarattığı ifade edildi. Mekanik sandalyenin ayrıca, altı farklı pozisyon alabildiği ve kullanıcı konforunu en üst düzeye çıkarabilmek için örümcek hareketlerini de taklit edebildiği belirtildi.  

Aktarılan detaylara göre; ‘Cluvens’ tarafından geliştirilen sandalye, elektronik olarak kontrol ediliyor. 49 inç boyutunda ultra geniş bir ekran veya 27 inç boyutunda üç adet kavisli monitör ile bağlantı kurabilen ürün, monitörlere bağlanmak için HDMI/DP kablolarıyla donatılmış olarak geliyor. Sandalye, kullanıcıların etrafını dev bir akrep gibi sarıyor. Bununla birlikte cihaz, yalnızca bir tuşa dokunarak farklı şekillere giriyor ve kullanıcılar için esnek bir iş ortamı veya oyun deneyimi yaratıyor. 

‘Cluvens’ tarafından geliştirilen sandalye, masaj ve ısıtma işlevlerini de bünyesinde barındırıyor

Cluvens Sandalye

Diğer yandan; Cluvens’ sandalye, masaj ve ısıtma işlevlerini de bünyesinde barındırıyor. 3 bin 299 dolarlık bir fiyat etiketi olan ürünün, 170 dereceye kadar açılabildiği ifade ediliyor. 120 kilogram ağırlığındaki sandalyenin ayrıca, 165 cm uzunluğunda olduğu belirtiliyor. Cihaz tamamen genişletildiğinde ise 208 cm uzunluğa ve 120 cm’lik bir genişliğe ulaşıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Bir Gamer’ın Sahip Olması Gereken Gamer Ürünleri 

ABD’li Eaton Corporation, Adı Köpek Cinayetine Karışan Berg Elektrik ile İş İlişkisini Sonlandırdığını Açıkladı! 

Temmuz Ayında Google Üzerinden En Çok Aranan Kelimeler “Güneş Kremi” ve “Uçak Bileti” Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz