Anime tarzında geliştirilmiş oyun tutkunlarının seveceği bir listeyle karşınızdayız. İşte; ‘En iyi anime oyunlar’. ‘Online anime oyunları’. ‘Anime oyunları’. ‘Anime oyun önerileri’. ‘Anime tarzında geliştirilmiş oyunlar’. Detaylar haberimizde… 

Aksiyondan stratejiye kadar çeşitli türlerde en iyi 10 anime oyununu derlediğimiz haberimizde, eklediğimiz bağlantılara tıklayarak oyunları indirebilirsiniz. İşte; ‘En iyi anime oyunlar’. ‘Online anime oyunları’. ‘Anime oyunları’. ‘Anime oyun önerileri’. ‘Anime tarzında geliştirilmiş oyunlar’.  

En İyi Anime Oyunlar

Anime Oyun Önerileri

‘En iyi anime oyunlar’. ‘Online anime oyunları’. ‘Anime oyunları’. ‘Anime oyun önerileri’. ‘Anime tarzında geliştirilmiş oyunlar’.  

Anime Oyun Önerileri 
  • SoulWorker 
  • Onmyoji 
  • Genshin Impact 
  • Closers 
  • Another Eden: The Cat Beyond Time and Space 
  • Dragon Ball Z Dokkan Battle 
  • Exos Heroes 
  • Pokemon Masters EX 
  • Tales of Crestoria 
  • One Piece Treasure Cruise 
SoulWorker 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

En iyi anime oyunlar arasında bulunan ‘SoulWorker’ Kore merkezli oyun şirketi Lion Games tarafından geliştirilmiştir. MMORPG türünde geliştirilen oyun üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Anime görseller içeren ve aksiyon temalı bir oyun olan SoulWorker’da çatışmalar yer alıyor. Aynı zamanda karakterlerin duygusal tepkiler gösterebildiği oyunda, oyuncuların amacı acımasız yaratıkları alt etmek. 

Play Store 

App Store 

Onmyoji 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

En iyi anime oyunları listesine giren ‘Onmyoji’ NetEaseGames tarafından geliştirilmiş ve 2016 yılında piyasadaki yerini almıştır. Oyun, PC, Android ve iOS platformlarında oynanabiliyor. 

Play Store 

App Store 

Genshin Impact 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

Anime tarzında geliştirilmiş oyunlar arasında yer alan ‘Genshin Impact’ 2020 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen kısa sürede oyun tutkunlarının dikkatini çekmeyi başardı. PC, PS 4, Xbox OneNintendo Switch, Android ve iOS platformlarında oynanabilen oyunda 22 farklı karakter bulunuyor. Teyvat evreninde oynayan oyuncuların buradaki amacı ise görevleri yerine getirerek ilerlemek. Tek başınıza, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynayabildiğiniz oyunda her karakterin farklı yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. Bu karakterleri bazı görevleri yerine getirerek alabiliyorsunuz.

Play Store 

App Store 

Closers 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

Çıkış tarihi 2018 olan ve MMORPG türünde anime oyunlar arasında yer alan ‘Closers’ farklı karakterler ve hikâyeler sunuyor. Güney Kore merkezli Naddic Games tarafından geliştirilen oyunda, bazı yaratıkları ortadan kaldırmak için çeşitli güçlere sahip olan karakterler mevcut. Black Lambs ve Wolf Dogs adında iki takımın yer aldığı oyun bu karakterlerin mücadelesini konu alıyor. Oyunda başarılı olabilmeniz için yeni dövüş stilleri elde etmeniz ve karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor. 

Another Eden: The Cat Beyond Time and Space 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

Listemize sırada Wright Flyer Studios tarafından geliştirilen ‘Another Eden: The Cat Beyond Time and Space’ ile devam ediyoruz. Mobil oyunlar arasında büyük bir ivme kazanan oyunun, geliştirici firma tarafından 2021’de Steam üzerinden bilgisayar için de piyasadaki yerini alacağı duyurulmuştu. Oyunun çocuk karakteri olan Aldo’nun dünyanın yok edilmesi için düzenlenen hain komployu keşfetmesini konu alan oyunda Aldo bir ekiple zamanlar arası seyahat ediyor. 

Play Store 

App Store 

Dragon Ball Z Dokkan Battle 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

Oyunculara savaş deneyimi sunan ‘Dragon Ball Z Dokkan Battle’ anime sevenlerin beğeneceği oyunlar arasında yer alıyor. Aksiyon türünde olan oyun Akatsuki Inctarafından geliştirilmiş ve 2017’de oyun dünyasındaki yerini almıştı. En güçlü karakterleri toplayarak bir ekip kurmaya çalıştığınız oyunda savaşıyor, sevdiğiniz karakterleri eğitiyor ve onlara yeni güç alanları yaratıyorsunuz. 

Play Store 

App Store 

Exos Heroes 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

Anime oyun önerileri listemizde tavsiye edebileceğimiz bir diğer oyun da ‘Exos Heroes’. LINE Games’in geliştirdiği ve 2020 yılında çıkan oyunun tüm özelliklerini öğrenmek biraz zamanınızı alabilir. Bol bol karakter topladığınız oyunlardan biri olan Exos Heroes’da bu karakterlerin da çeşitli rolleri bulunuyor. Karakterlerinizin yeteneklerini verimli kullandığınız takdirde rakiplerinizi de başarılı bir şekilde alt edebiliyorsunuz. 

Play Store 

App Store 

Pokemon Masters EX
Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar 

Android ve iOS’larda oynayabildiğiniz ‘Pokemon Masters EX’ DeNA Cotarafından geliştirildi ve 2019’da piyasaya sürüldü. Gacha tabanlı bir oyun olan Pokemon Masters EX’de oyuncunun amacı güçlü Pokemon’ları yakalamak.  

Play Store 

App Store 

Tales of Crestoria 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

Aksiyon ve animeyi buluşturan oyunlardan biri olan ‘Tales of Crestoria’, Bandai Namco tarafından geliştirildi. Aksiyon temelli oyun savaş görselleriyle de dikkat çekiyor. 

Play Store 

App Store 

One Piece Treasure Cruise 

Anime Tarzında Geliştirilmiş Oyunlar

En iyi anime oyunları listemizde son sırada bulunan ‘One Piece Treasure Cruise’ 2014 yılında hayatımıza girdi. Korsan olmayı hedefleyen Luffy ile birlikte Fushia Köyü’nde bir maceraya çıkıyorsunuz. Oyunda birbirinden farklı yeteneklere sahip olan karakterleri toplayarak bir ekip kuruyor ve düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. 

Play Store 

App Store 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Robot Sophia, Kendi Yarattığı Dijital Sanat Eserini NFT Olarak Yaklaşık 700 Bin Dolara Sattı 

Razer, RGB Aydınlatmalı Yeniden Kullanılabilir N95 Maske Konseptini Son Tüketici Beğenisine Sunmayı Planladığını Açıkladı! 

Xiaomi’nin Dünyanın İlk Sıvı Lens Teknolojili Telefonu Mi Mix 29 Mart’ta Tanıtılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz