Netflix, Fatih Terim ’in hayatını konu alacak bir belgesel geleceğini açıkladı. Twitter’da ‘Netflixiptal’ hastag’i açıldı. 

Çevrim içi dijital akış servisi sunan Netflix’in dünya çapında 204 milyon abonesi bulunuyor.  Şirket kütüphanesindeki yapımların çeşitliliğini artırmak içinse yoğun bir şekilde çalışıyor. Sadece 2021 yılında bünyesine 40’tan fazla anime yapım ekleyeceği belli olan şirket, farklı bölgelerdeki abone sayısını da bu şekilde adımlar atarak artırmayı hedefliyor. Türkiye için de sıkı bir şekilde çalışan Netflix, bu bağlamda platformdaki Türk yapımlarıyla da dikkat çekiyor. Şimdi ise Netflix’e yeni bir Türk yapımı ekleneceği haberi verildi. 

Netflix Fatih Terim Belgeseli tweet’i:

Netflix Türkiye, bugün Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla Fatih Terim belgeseli geldiğinin haberini duyurdu. Netflix Türkiye: “Topun olduğu yerde pozisyon aldık, bekliyoruz @fatihterim hocam. Fatih Terim belgeseli yakında Netflix’te.” ifadeleriyle paylaşım yaptı. Fatih Terim ise Netflix Türkiye’nin söz konusu tweet’ini alıntılayıp cevap olarak: “Kameraları, ışıkları hazırla @netflixturkiye başlıyoruz…” dedi.

Netflix her ne kadar Fatih Terim ile ilgili bir belgesel çekeceğini duyursa da, söz konusu yapım hakkında ortaya çıkan pek bir detay bulunmuyor. Henüz geliştirilme aşamasında olduğu düşünülen belgeselin çıkış tarihi de henüz bilinmiyor. 

Fatih Terim belgeseli duyuran Netflix’e #Netflixiptal hashtag’i açıldı

Netflix’in Fatih Terim belgeselini çekeceği haberi Twitter’da da hızlı bir şekilde yayıldı ve trendlere girdi. Ancak #Netflixiptal hashtag’indeki pek çok kullanıcı Fatih Terim belgeseline tepki gösterdi. Pek çok kullanıcı Netflix üyeliklerini iptal edeceklerini belirterek, belgesele olumlu yorumlar yapmadı. Her ne kadar pek çok kullanıcı #Netflixiptal hashtag’inde belgesele eleştiriler yağdırsa da, elbette ki destekçisi de oldu. 

Twitter’daki tweet’ler:

İlginizi Çekebilir:

Netflix, Orijinal İçeriklerin ve Podcast’lerin de Yer Alacağı N-Plus İsimli Platform Üzerinde Çalışıyor

League of Legends ‘ın Dizisi ‘Arcane’ Sonbaharda Netflix’te Yayınlanacak

Netflix Yeni Türk Dizisi Fatma ’yı Yayınladı

Timur Akkurt’la Teknoloji – Dijital Yayıncılık ve Netflix’in Oscar Başarısı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz