Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlamıştı. Özellikle YouTube’da izlenen birbirinden başarılı içerikleri almasıyla izleyiciyi kendisine çekmeyi başaran Exxen, kısa sürede abonelerini de toplamayı başardı. Aylık reklam var paketi 9,90, reklam yok paketi 19,90, yıllık reklam yok paketi ise 199,90 TL olan abonelik ücretleriyle hizmet veren platformun içerikleri de zamanla genişlemeye devam ediyor. Hasan Can Kaya, Haluk Bilginer, Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Tolga Çevik, Burçin Terzioğlu, Zeynep Bastık, Feyyaz Yiğit olmak üzere daha pek çok başarılı ve ünlü isimleri gördüğümüz platformun dizileri de izleyiciler tarafından beğeniliyor. Peki Exxen’de  izleyeceğimiz yeni dizi, film ve programlar neler? Tekno Safari editörleri olarak bu haberimizde Exxen’de yayınlanacağı açıklanan yeni dizi ve programları sizler için derledik. İşte; ‘Exxen’de başlayacak yeni dizi ve programlar’. ‘Exxen’de başlayacak yeni diziler’. ‘Exxen diziler’. ‘Exxen’de yayınlanacağı açıklanan yeni dizi ve filmler’. ‘Exxen dizileri yeni bölümleri ne zaman’?

Yeni projelerde de önemli isimlerin yer aldığı Exxen, gerilim, polisiye, komedi, dram olmak üzere pek çok türe yer verecek. İbrahim Büyükak, Hasan Can Kaya, Hadise, Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen, Ahmet Mümtaz Taylan bu dizilerin başrollerinde yer alacak. Biz de haberimizde bu projeleri listeledik ve konularından kısaca bahsettik. İşte; ‘Exxen’de başlayacak yeni dizi ve programlar. ‘Exxen’de başlayacak yeni diziler’. ‘Exxen diziler’. ‘Exxen’de yayınlanacağı açıklanan yeni dizi ve filmler’. ‘Exxen dizileri yeni bölümleri ne zaman’? 

Exxen’de Başlayacak Yeni Dizi ve Programlar

Exxen Diziler

Exxen’de başlayacak yeni dizi ve programlar’. ‘Exxen’de başlayacak yeni diziler’. ‘Exxen diziler’. ‘Exxen’de yayınlanacağı açıklanan yeni dizi ve filmler’ haberimizin devamında. 

Ölüm Zamanı 

Exxen'de Başlayacak Yeni Diziler

Exxen’de başlayacak yeni dizi ve programlar’ listemize ‘Ölüm Zamanı’ ile giriş yapıyoruz. Bir gerilim, polisiye dizisi olarak yakında başlayacak olan Ölüm Zamanı’nda Ahmet Mümtaz Taylan ve Mert Yazıcıoğlu başrolde karşımıza çıkıyor. Dizide, dört arkadaş birlikte kamp yapmak üzere yola çıkıyor ve yol boyunca karavanlı biri tarafından takip edildiklerini fark ediyorlar. Bu durumdan huzursuz olan gençler önce aldırış etmiyor. Ta ki içlerinden biri sabah üstü kan içinde uyanıncaya dek. Daha sonra komiser Cevat’ın işin içine girmesiyle her şey daha karışık bir hal alıyor.  

Bir Yeraltı Sit-com’u 

Exxen'de Başlayacak Yeni Diziler

Exxen’de başlayacak yeni dizi ve programlar’ listemize sırada ‘Bir Yeraltı Sit-com’u ile devam ediyoruz. Konuşanlar programıyla tanıdığımız Hasan Can Kaya’yı bu kez durum komedisi türünde izleyeceğiz. Hasan Can Kaya’ya ise Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör eşlik ediyor. Dizide, İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hayallerinin ve hayatının birbirine karışmasını izliyoruz. Konuşanlar programında Güngören’de büyüdüğünü söyleyen Hasan Can Kaya’nın bu projesinde kendi hayatını izleyebiliriz.  

Olağan Şüpheliler 

Exxen'de Başlayacak Yeni Diziler

Yine komedi türüyle ‘Exxen’de başlayacak yeni diziler’ arasında olan ‘Olağan Şüpheliler’de  Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen olmak üzere birbirinden başarılı üç kadın başrolleri paylaşıyor. Feyza, Zuhal ve Nehir kocalarının ortak olduğu otelin kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla kocalarına sürpriz yapmak isterler. Fakat bu sürprizle hiç beklenmedik olaylar yaşayacaklar ve kendileri aksiyonların ortasında bulacaklar.   

İlginç Bazı Olaylar 

Exxen'de Başlayacak Yeni Diziler

Komedi, dram türünde Exxen diziler arasında yer alacak olan İlginç Bazı Olaylar’da İbrahim Büyükak’ı izleyeceğiz. Dizide, nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesiyle birlikte yaşayan 35 yaşındaki İbo karakterini görüyoruz. Dizi, İbo’nun ailesinin çizdiği yoldan mı gideceği yoksa kendi yolunu mu çizeceği ikilemini konu ediniyor. Bu projede İbrahim Büyükak’a ise Zafer Algöz, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya gibi önemli isimler eşlik ediyor. 

O Ses Türkiye Rap 

Exxen'de Başlayacak Yeni Diziler

Exxen’in yeni başlayacak olan içerikleri arasında son sırada ‘O Ses Türkiye Rap’ yer alıyor. EypioMurdaMero ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu yarışmada koltuklar bu kez rap için dönüyor. Bu yarışmada performansları izlerken yarışmacıların rap müziğe nasıl başladıklarının hikayesini de tanık olacaksınız. 

Exxen Dizileri Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Exxen dizilerinin yeni bölümleri genellikle Cuma günü yayınlanıyor. Fakat yeni başlayacak olan dizi ve programların hangi gün yayınlanacağı bilgisi henüz platformda yer almıyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Exxen’de En Çok İzlenen İçerikler – En İyi Exxen Dizileri

BluTV, ‘Acans’ İsimli Yeni Yerli Komedi Dizisinin Yayın Tarihi ve Fragmanını Paylaştı 

Sosyal Medya Çekilişleri, Marka Algısına Zarar Veriyor! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz