Bumble Restoran

Flört uygulaması Bumble, ABD’nin New York şehrinde restoran açacağını duyurdu. İnsanların yeniden gerçek yaşamda flört edebilmesini mümkün kılmak amacıyla hizmete sunulacak olan ‘Bumble Brew’ isimli restoranın, 24 Temmuz’dan itibaren kahvaltı servisine başlayacağı belirtildi.  

Mobil flört uygulaması Bumble, ABD’nin New York şehrinde restoran açacağını duyurdu. Bir restoran, kafe ve şarap barı konseptine sahip olacak olan restoranın, insanların yeniden gerçek yaşamda flört edebilmesini mümkün kılan bir alan sunacağı ifade edildi. Dünya genelinde COVID-19 salgınına yönelik aşılama çalışmaları artış gösterirken birçok kişinin, sanal flört uygulamalarını geride bırakarak tekrar yüz yüze randevulara yönelmeye başladığı da biliniyordu. ‘Bumble Brew’ adı verilen restoranın, 24 Temmuz tarihinden itibaren kahvaltı servisine başlamasının planlandığı dile getirildi. Öğle ve akşam yemeği servislerinin ise gelecek haftalarda ‘Nolita’ bölgesinde başlatılacağı belirtildi. 80 kişilik bir yemek salonuna sahip olacak olan alanın; bir kokteyl bar, verandalı yemek salonu ve özel yemek odası içereceğinin de altı çizildi. 

Aktarılan detaylara göre; restoran, uygulamanın tasarım diliyle uyumlu bir biçimde sarı tonlarıyla donatılacak ve etkinlikler için de kullanılabilecek. Gel-al ve teslimat seçenekleri de sunacak olan restoranın menüsü, İtalyan esintileri barındıracak. Restorandaki müzikler, ağırlıklı olarak kadın sanatçılar tarafından seslendirilecek.  

‘Bumble Brew’ restoranın, henüz uygulama ile doğrudan bir entegrasyonu yok

Bumble Brew

Diğer yandan; uygulamanın yeni girişimi, ‘Bumble Hive’ topluluk alanları projesinin üzerine kuruluyor. Söz konusu alanlarda ziyaretçiler; bir araya gelebiliyor, bir şeyler yiyip içebiliyor ve başka insanlarla tanışabiliyor. ‘Bumble Brew’ restoranın ise Bumble ile uygulama entegrasyonunu kapsayan doğrudan bir bağlantısı bulunmuyor. Fakat yakın gelecekte, bir randevu planlayan kullanıcıların uygulama üzerinden rezervasyon yapmasının mümkün hale getirileceği tahmin ediliyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Tinder, Yeni Özelliklerini Duyurdu: Profile Birden Fazla Video Ekleme, Hot Takes ve Keşfet Sekmesi

Tinder, ‘Bağlantıları Engelle’ İsimli Yeni Bir Özellik Ekledi!

Tinder, Sosyal Mesafe Sürecinden Etkilenmedi: Beklentilerin Aksine, COVID-19 Sonrası Kullanıcı Aktifliği Artış Gösterdi  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz