Tinder Profile Video Ekleme

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder, profile 9 adede kadar video ekleme özelliği getirdiğini duyurdu. Söz konusu özelliğin, kullanıcılara kendilerini ifade etmek için daha özgün bir yol sunacağı belirtildi. Bununla birlikte; uygulamaya eklenecek olan yeni bir ‘Keşfet’ sekmesinin de kullanıcıların, ortak ilgi alanlarına dayalı eşleşmeler yapmalarına olanak tanıyacağı dile getirildi.  

Geçen yılın sonbahar aylarında görüntülü görüşme özelliğini bünyesine ekleyen popüler arkadaşlık uygulaması Tinder, profile birden fazla video ekleme özelliğini kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. 22 Haziran tarihinden itibaren kullanıcıların, Tinder profillerine telefonlarından seçtikleri ve düzenledikleri 9 adede kadar videoyu ekleyebilecekleri dile getirildi. Şirket; söz konusu özelliğin, platform üyelerine kendilerini ifade etmek için daha özgün bir yol sunacağına işaret etti. Özellikle TikTok ve YouTube’da da oldukça aktif olduğu bilinen Z kuşağı üyelerinin, özelliği geniş çapta benimseyebileceği tahmin edildi. Tinder’ın küresel kullanıcı kitlesinin yüzde 50’sini, Z kuşağının oluşturduğu da biliniyordu.  

Diğer yandan; Tinder, profile video ekleme özelliği dışında birkaç yeni özelliği daha kullanıma sunacağını açıkladı. Kullanıcıların, sağa veya sola kaydırmadan kısa bir süre boyunca konuşmalarını mümkün kılan ‘Hot Takes’ isimli yeni bir hızlı flört özelliğinin platforma ekleneceği belirtildi. Özelliğin bir parçası olan zamanlayıcıda süre tamamlandığında kullanıcıların, konuştukları kişiyle eşleşmeyi veya başka bir oturuma geçmeyi tercih edebileceklerinin de altı çizildi. Platform; ‘Hot Takes’ özelliğinin, hafta içi saat 18.00 ve gece yarısı arasında kullanılabileceğine ve bu özellikle ile birlikte kullanıcıların, ilk kez eşleşmeden önce sohbet etme fırsatı bulacağına işaret etti.  

Tinder, platforma yeni bir ‘Keşfet’ sekmesi de eklemeye hazırlanıyor 

Tinder Keşfet Sekmesi

Tinder ayrıca, platforma yeni bir ‘Keşfet’ sekmesi eklemeye hazırlandığını duyurdu. Söz konusu sekme ile kullanıcıların, ortak ilgi alanlarına dayalı eşleşmeler yapabilecekleri belirtildi. ‘Keşfet’ sekmesinin, bu yılın yaz ayları içerisinde kullanıma sunulacağı dile getirildi.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Tinder, ‘Bağlantıları Engelle’ İsimli Yeni Bir Özellik Ekledi!

Tinder, Sosyal Mesafe Sürecinden Etkilenmedi: Beklentilerin Aksine, COVID-19 Sonrası Kullanıcı Aktifliği Artış Gösterdi  

Tinder, ‘Yüz Yüze’ İsimli Yeni Bir Özelliği Bünyesine Ekledi 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz