GeForce NOW iPhone

NVIDIA, GeForce NOW’un iOS Safari’de beta sürümünde kullanıma sunulduğunu duyurdu. Üyelerin artık; GeForce NOW kütüphanesindeki oyunların birçoğunu, ‘iPhone’ ve ‘iPad’ cihazlar üzerinden oynayabileceği ifade edildi.  

NVIDIA, GeForce NOW’un iOS Safari’de beta sürümünde kullanıma sunulduğunu duyurdu. Üyelerin artık; GeForce NOW kütüphanesindeki oyunların çoğunu, ‘iPhone’ ve ‘iPad’ üzerinden oynayabileceği ifade edildi. GeForce NOW üyelerinin ayrıca, ‘iOS 14.2’ veya iPadOS 14.2 sürümüne sahip cihazlardan https://play.geforcenow.com/ adresine ilerleyerek oyunlara mobil olarak erişebilecekleri belirtildi. ‘GeForce NOW’ iOS Safari betanın, Rusya dahil tüm Kuzey Amerika ve Avrupa’da mevcut durumda olduğunun altı çizildi. Sürümün, yakın zamanda GeForce NOW Alliance ortak bölgelerinde de hizmete sunulacağı dile getirildi. 

Aktarılan diğer detaylara göre; NVIDIA aynı zamanda, “Epic Games” ile birlikte Fortnite’ın dokunmatik bir sürümünü etkinleştirmek için de çalışmalarını sürdürüyor. GeForce NOW kütüphanesindeki oyunların, mobil cihazlarda en iyi oyun deneyimini ‘gamepad’ ile sunduğu ifade ediliyor. NVIDIA ve “Epic Games”, GeForce NOW tarafından desteklenen bulut akışlı bir ‘Fortnite’ mobil deneyimini duyurmaya hazırlanıyor. 

iOS Safari’de de GeForce NOW, bir ‘gamepad’ kullanımını gerektiriyor. Platform, sınırlamalar nedeniyle yalnızca klavye ve fareyle oynanabilen oyunlar için kullanılamıyor. En iyi deneyim için üyelerin, ‘Razer Kishi’ gibi GeForce NOW uyumlu ‘gamepad’leri tercih edebilirlecekleri belirtiliyor.  

İşte GeForce NOW bünyesindeki diğer yenilikler! 

GeForce NOW Yenilikler

GeForce NOW platformundaki diğer yenilikler ise şu şekilde: 

 • Hizmet kalitesinde iyileştirmeler yapıldı.
 • En son GeForceNOW oyun lansmanlarıarasında RTX’li ‘Watch Dogs: Legion’, ‘Between Us’ ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ vardı. Yakında gelecek olan ‘Cyberpunk 2077’de de RTX desteği olacağı belirtildi. 
 • Çok yakında ‘GOG’ desteği geleceği duyuruldu.
 • ChromewebRTC’ tarayıcı tabanlı deneyimin, önümüzdeki yılın 1. çeyreğinde daha fazla platforma genişleyeceği ifade edildi.
 • YeniGeForceNOW Alliance ortağı Zain’in, beta sürümünü yayınlayarak yakında bulut oyunlarını Suudi Arabistan’a genişleteceği duyurulduTaiwan MobileGeForce NOW hizmetini beta sürümünden çıkardı. 

İşte GeForce NOW platformundaki yeni oyunlar! 

GeForce NOW Yeni Oyunlar

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine, ‘Epic Games Store’ ve ‘Steam’de “Bridge ConstructorThe Walking Dead”in gün lansmanı da dahil olmak üzere 7 oyun geliyor. Bu haftanın ücretsiz oyununun ise ‘Elite Dangerous’ olduğu ifade ediliyor. Amazing Cultivation Simulator’ isimli oyunun da platforma tekrar döndüğü dile getiriliyor. GeForce NOW platformunda 19 Kasım günü saat 21.00’den itibaren yayınlanacak en yeni oyunlar ise şu şekilde: 

 • Bee Simulator (Steam’de yeni sürüm) 
 • Bridge Constructor: The Walking Dead (Epic Games Store ve Steam’de – 19 Kasım) 
 • Poker Club (Steam’de – 19 Kasım) 
 • Elite Dangerous (Epic Games Store’da ücretsiz – 19-26 Kasım) 
 • RuneScape 
 • Trials Rising(Epic Games Store versiyonu) 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

GeForce NOW, ‘Assassin’s Creed Valhalla’ Oyununu Kütüphanesine Ekledi

GeForce NOW, Bu Hafta The Survivalists, Hyper Scape ve Apex Legends Güncellemeleri Sunacak

GeForce Now’a 3 Oyun Geri Döndü ve 16 Yeni Oyun Eklendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz