sony-game-pass-teknosafari

Sony, son zamanlarda Game Pass rakibi bir platform ile anılmaya devam ediyor. Bununla birlikte bazı PlayStation 3 oyunları, PlayStation Store içerisinde görüldü.

Bilindiği üzere Sony, bir süredir Xbox Game Pass benzeri bir sistem üzerinde çalışıyor. Durum resmi olarak onaylanmamış olsa dahi, konu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Game Pass için rakip olarak görülen platform, PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 4 ve PS oyunlarını geriye dönük olarak oynatacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde ise PlayStation 3 oyunları, PlayStation Store içerisinde tekrar görüldü. PS4 ve PS5 sahipleri için yalnızca PS Now ile birlikte bu oyunlar oynanabiliyor.

game-pass-sony-play-teknosafari

Bu durum ile birlikte Game Pass rakibi olarak beklentiler yükseldi. Ancak Sony, konu hakkında herhangi bir resmi açıklamada bulunmadı. Bunlara rağmen Sony’nin abonelik sistemi tabanlı bir abonelik ile gelmesi oldukça muhtemel gözüküyor.

Microsoft ve Sony arasında yaşanan rekabet, oyuncuların lehine hareketler ile karşımıza çıkıyor. Microsoft, bir süredir yayında olan Game Pass platformu ile oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor. Sony ise bu konuda henüz somut bir adım atmış değil.

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz