acer-travelmate-b3-teknosafari

Acer tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Acer TravelMate B3 ve Acer TravelMate B3 modellerini tanıttı. Paylaşılan bilgilere göre her iki model de Windows 11 SE işletim sistemi ile birlikte geliyor.

Acer, Windows 11 SE’yi dizüstü bilgisayarlarında kullanan ilk markalardan biri olarak, bu yeni işletim sistemini dünyanın dört bir yanındaki okullara getiren pilot programlara cihazlar sağlamak amacıyla Microsoft ile yakın bir şekilde çalıştığını da duyurdu.

Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 modelleri, dayanıklılık ile öne çıkıyor. Ayrıca cihazlar, Windows 11 SE işletim sistemi ile birlikte öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını destekliyor.

Askeri standartlara göre test edilmiş MIL-STD 810Hsertifikalı dizüstü bilgisayarlar, darbelere dayanıklı gövdeleri ile her türlü günlük aşınma ve yıpranmanın üstesinden gelebiliyor. Darbe emici tamponları ve güçlendirilmiş tasarımları, cihazları 122 cm’ye varan yüksekliklerden düşmelere ve 60 kg’a kadar doğrudan uygulanan kuvvete karşı koruyor. Dizüstü bilgisayarların sıvı dökülmelerine dayanıklı eşsiz drenaj tasarımlı klavyeleri kazara sıvı dökülmelerine karşı cihazları korurken, mekanik olarak sabitlenen tuş tasarımları sayesinde klavyelerinin tuş takımı da sonradan değiştirilebiliyor. Buna rağmen klavyenin tuşları, hızlı parmaklardan etkilenmeyecek kadar da güvende.

acer-travelmate-teknosafari

Microsoft’un eğitim, fiyat uygunluğu ve kapsamlılık için geliştirdiği yeni bulut öncelikli Windows sürümü Windows 11 SE, basitleştirilmiş tasarımı ve düşük maliyetli cihazlar için optimize edilmiş modern yönetim araçlarına ek olarak, Windows 11’in performansını ve güvenilirliğini sunuyor. Kolay kullanımına ek olarak eğitim amaçlı uygulamalardan oluşan bir menüye sahip olan Windows 11 SE, öğrenci gizliliği ve uzaktan yönetim için önceden yapılandırılmış uygun fiyatlı cihazlarla geliyor. Dikkat dağınıklığını azaltan temiz arayüzü ile Windows 11 SE, öğrencilerin tüm zamanlarında öğrenmeye odaklanmalarına yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz