honor-dakikada-2-telefon-teknosafari

Honor, Çin’de amiral gemisi akıllı telefon modellerini üretecek yapay zeka destekli üretim tesisini açtı. Paylaşılan bilgilere göre Honor, dakikada 2 akıllı telefon üretebilecek. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Honor, markanın kendi kendini finanse eden ilk fabrikası Honor Akıllı Üretim Endüstri Parkı, Çin’de hayata geçirdi. Bu merkez, yeni ürün kalite kontrolünün sertifikasyonu, amiral gemisi cihazlarının üretimi ve yeni teknolojilerin yanı sıra teknoloji kuluçkaları ve HONOR’un yapay zeka üretim kapasitesinin oluşturulmasına ortam sağlayacak.

Honor Device Co. Ltd. CEO’su George Zhao, yeni tesis hakkında “Premium teknolojik ürünler sağlayıcısı olarak, lider bir küresel marka olma yolculuğumuza devam ederken, güvenilirlik ve kalite standartlarımızı sağlamak bizim için her şeyden önemli olacak. Genişleyen ürün yelpazemizin, en yüksek kalitede olmasına imkan verecek yeni üretim tesisimizi açmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

honor-uretim-tesisi-teknosafari

Honor Akıllı Üretim Endüstri Parkı, otomatik montaj makinesi dahil yüksek hassasiyetli otomatik üretim teknolojisi ile donatıldı. Otomatik batarya montaj ekipmanı, 40 mikrona kadar küçük yabancı cisimleri algılayabiliyor. Bu sayede pillerin güvenliğini sağlayan yüksek hassasiyetli optik algılama benimseniyor.

Tesis üretim hattının yüzde 75’i otomasyon kullanılarak tamamlandı ve bu hattın, yüzde 40’tan fazlası HONOR’un kendi Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından yapıldı. Şirketin yeni otomatik üretim hattı her 28,5 saniyede bir akıllı telefon üretme kapasitesine sahip.

İlginizi Çekebilir:

Uluslararası Fotoğraf Yarışması PhotoMaraton, İstanbul’da Düzenlendi

TOGG, En İyi İşverenler Listesine Girmeye Hak Kazandı

Vivo V23e Lansman Öncesi Sızdırıldı: İşte Özellikleri

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz