La Casa de Papel 5. Sezon

Netflix, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda tüm dünyada ilgiyle takip edilen ‘La Casa de Papel’ dizisinin 5. sezon çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Dizinin 5. sezon ile ekranlara veda edeceğine işaret eden dijital yayın devi, paylaşımında yayın tarihine ilişkin bir detaya yer vermedi.  

Dijital yayın platformu Netflix, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı yeni bir paylaşımda tüm dünyada ilgiyle takip edilen ‘La Casa de Papel’ dizisinin 5. sezon çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Paylaşımda, dizinin 5. sezon ile ekranlara ve izleyicisine veda edeceğinin de altı çizildi. Platform, final sezonunun yayın tarihine ilişkin bir bilgi paylaşımında ise bulunmadı. Söz konusu paylaşımda “Hırsız olarak başladılar, aile olarak tamamlıyorlar. Hikayenin bir parçası olan tüm hayranlara teşekkürler. Ve hikayenin sonu, 5. kısım çekimleri tamamlandı. #LCDP5” ifadeleri kullanıldı. 

Diğer yandan; dizi, 2017 yılında yayın hayatına başlamış ve dünya genelinde geniş yankı uyandırmıştı. Başlangıçta dizinin, iki sezon sonunda ekranlara veda etmesi planlanıyordu. Fakat yapımın yarattığı başarı, dizinin birkaç sezon daha uzatılmasına neden olmuştu. ‘La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina, 5. sezona ilişkin en büyük zorluğun ekibin nasıl dağıtılacağına karar vermek olduğunu dile getirdi. Yaklaşık 1 yıllık bir yaratım süreci içerisinde bu soruya yanıt aradığına işaret eden Pina, cevabın 5. sezonda saklı olduğunun da altını çizdi.  

5. sezonun, La Casa de Papel için final sezonu olduğu 2020 yılının yaz aylarında duyurulmuştu

La Casa de Papel Final Sezonu

Bununla birlikte; 5. sezonun, La Casa de Papel için final sezonu olduğu ilk kez 2020 yılının yaz aylarında duyurulmuştu. Çekimler devam ederken dizi oyuncuları da son sezonun setinden görüntüler paylaşmıştı. Final sezonunun Türkiye ağında ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

La Casa De Papel’in dördüncü sezonunun yayın tarihi açıklandı

Netflix Türkiye’de En Popüler Filmler – Netflix 10 Popüler Film

Müzikleriyle Akıllarda Yer Eden Diziler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz