Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye’nin popüler filmleriyle karşınızdayız. İşte; ‘Netflix Türkiye’de en popüler filmler’. ‘Netflix Türkiye popüler filmler ve diziler’. Netflix Türkiye en iyi filmler’. ‘Netflix Türkiye en popüler içerikler’. ‘Netflix Türkiye 10 popüler film’. 

Sevilen dizi, film platformu Netflix’in Türkiye’de yayınlanan popüler filmlerini sizler için listeledik. En popüler 10 filme yer verdiğimiz yazımızda hikâyelerine de kısaca değindik. İşte; ‘Netflix Türkiye’de en popüler filmler’. ‘Netflix Türkiye popüler filmler ve diziler’.  Netflix Türkiye en iyi filmler’. ‘Netflix Türkiye en popüler içerikler’. ‘Netflix Türkiye 10 popüler film’. 

Netflix Türkiye’de Popüler Filmler 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye’de en popüler filmler’. ‘Netflix Türkiye popüler filmler ve diziler’. Netflix  Türkiye en iyi filmler’. ‘Netflix Türkiye en popüler içerikler’. ‘Netflix Türkiye 10 popüler film’ tüm detaylarıyla yazımızda.  

  • Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? 
  • Aşk ve Canavarlar 
  • Thunder Force 
  • Blackhat 
  • Damat Takımı 
  • Nuh Tepesi 
  • Kapı 
  • Kağıttan Hayatlar 
  • Sınır Yok 
  • Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 
Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye’de en popüler filmler arasında olan ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü’ Ecem Erkek, Engin Alkan, Devrim Yakut, Merve Dizdar, Ahmet Rıfat Şungar, Asuman Dabak  olmak üzere kadrosunda yer alan daha pek çok ünlü isimlerle sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip. Senaristliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı filmi aslında, Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ kadrosuyla uzun yıllar tiyatroda izledik. Şimdi ise film olarak Netflix Türkiye aboneleriyle buluşan Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü, Nisan ayı itibariyle yeni giren içerikler arasında olmasına rağmen kısa sürede popülerliği yakaladı. Filmde, Ecem Erkek’in hayat verdiği Gülseren oldukça sivri dilli, zeki ve ateş böceklerini seven bir karakterdir. Biz de Gülseren’in hayatını izliyor ve Türkiye’nin yıllar içindeki değişimine de şahit oluyoruz.  

Aşk ve Canavarlar 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye 10 popüler film arasında yer alan ‘Aşk ve Canavarlar’ canavarların yol açtığı kıyametten yedi yıl sonrasında geçiyor. Filmde talihsiz karakterimiz Joel ise eski sevgilisiyle tekrar buluşmak pahasına rahat ve güvenli sığınağını bırakarak yola düşüyor. Çıktığı bu yolda ise karakterin başından geçenleri izliyoruz.  

Thunder Force 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Thunder Force’ Netflix Türkiye abonelerine fantastik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Filmde iki kadın karakterin maceralarını izliyoruz. Biri özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi, diğeri ise bu tedavinin ilk deneğidir. Aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan bu iki karakter, kurdukları tuhaf bir ekiple kentlerini suçtan korumaya çalışırlar.  

Blackhat 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Aksiyon gerilim türünde ‘Blackhat’ ile Netflix Türkiye’nin popüler filmlerine devam ediyoruz. Film, hapiste olan bir süper hackerın, bir siber teröristi yakalaması için hapisten çıkarılmasını konu alıyor. Filmin başrolünde sevilen oyuncu Chris Hemsworth yer alıyor.  

Damat Takımı 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Listemize sırada bir yerli filmle devam ediyoruz. Furkan AndıçÖzgürcan Çevik, Pelin Akil, Açelya Topaloğlu, Sadi Celil Cengiz gibi güçlü isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘Damat Takımı’ beş lise arkadaşının aralarından birini evlendirmeye hazırlanmasını ve gençlik dönemlerine nokta koymadan önce çeşitli maceralara atılmalarını konu alıyor.  

Nuh Tepesi 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye en popüler içerikler arasında yer almayı hak eden ve yönetmenliğini Cenk Ertürk’ün yaptığı ‘Nuh Tepesi’nin oyuncu kadrosunda ise Ali Atay, Haluk Bilginer, Hande  Doğandemir, Mehmet Özgür bulunuyor. Haluk Bilginer ve Ali Atay’ı baba oğul rolünde izlediğimiz film, orta yaş krizindeki bir adamın babasının ölmeden önceki son dileğini yerine getirme çabasını konu alıyor. Babası bir ağacın altına gömülmek istemiştir fakat bu durum köylülerin inançlarına ters düşmektedir. Karakter babasının bu son isteğini yapmak isterken diğer yandan evliliğiyle alakalı da bazı problemler yaşamaktadır.  

Kapı 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye’nin yine oldukça güçlü bir oyuncu kadrosunu aboneleriyle buluşturduğu bir filme yer veriyoruz. Vahide Gördüm, Kadir İnanır, Timur Acar, Erdal Beşikçioğlu, Sermet Yeşil, Aybüke Pusat’ın oynadığı ‘Kapı’, Berlin’de yaşayan Süryani bir çiftin oğullarını kaybetmesiyle birlikte Mardin’e gitmesini ve burada geçmişleriyle yüzleşmelerini konu alıyor.  

Kâğıttan Hayatlar 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Çağatay Ulusoy’un yeni filmi olması nedeniyle de bir süredir adından söz ettiren ‘Kâğıttan Hayatlar’ kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı ile ilgili problemler yaşayan Mehmet’in terk edilmiş bir çocuk bulmasıyla birlikte kendi çocukluğuyla yüzleşmesini konu alıyor. Mehmet’in hayatına aniden giren Ali, onu geçmişine tekrar götürüyor. 

Sınır Yok 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

La Casa De Papel’de Rio karakteriyle izlediğimiz ve sevdiğimiz Miguel Herrán’ın başrolünde yer aldığı ‘Sınır Yok’da sınırların olmadığı bir soygun dünyasına gidiyoruz. Bu soygun dünyasına giren karakter ise aynı zamanda hayatının aşkını feda etmek zorunda kalabilir.  

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 

Netflix Türkiye 10 Popüler Film

Netflix Türkiye’de en popüler filmler listemizi bir çocuk filmiyle sonlandırıyoruz. ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’de Max, New York dışında bir çiftlikte yaşamaktadır. Film, Gidget  adında köpeğiyle yaşayan karakterin bir kaplan yavrusunu kurtarmak için verdiği uğraşı konu alıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Netflix ve Sony, Yayın Hakları ile İlgili Yeni Bir Anlaşma Yaptı!

Kıyıda Köşede Kalmış Netflix Dizileri

Netflix’te İzleyebileceğiniz Bağımsız Filmler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz