Microsoft 365

Teknoloji şirketi Microsoft, yeni hizmeti hakkında bilgileri açıkladı. Hali hazırda kullanılan Office 365 servisinin yerine gelecek olan, Microsoft 365 isimli servis, aynı özellikleri sunacak, ek olarak yenilikler getirecek.

Amerika merkezli teknoloji devi Microsoft, yeni bir servis sistemi ile gündemde. Office 365 ismi verilen ve yıllık abonelik düzeniyle çalışan bu sistemin yerine, ‘Microsoft 365’ ismini taşıyacak yeni bir sistem gelecek. Hali hazırda var olan Office 365 hizmetinde kullanıcılar işlerine uygun olan abonelik planını seçiyor ve seçilen plana göre belli ücret ödeyerek bu hizmetten faydalanıyorlardı. Bu hizmetin içerisinde herkesin bildiği ve kullandığı Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel, Microsoft OneNote, Outlook ve OneDrive gibi servisler yer alıyordu. Şimdi ise Microsoft bu hizmetinin ismini değiştiriyor. Bu güncelleme ile sadece isim değişikliğine gidilmedi. İsim değişikliği ile birlikte yeni özelliklerde kazanmış durumda.  

Microsoft 365 yeni özellikler

Microsoft 365 yeni özellikler

Office 365 servisinde Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel, Microsoft OneNote, Outlook ve OneDrive gibi servislere belli bir ücret karşılığında ulaşabiliyorduk. Office 365, kullanıcılara 1 TB’lık bulut depolama alanı da veriliyordu. Windows, macOSiOS ve Android platformlarında da kullanılabilen Office 365 servisi hiçbir özelliğini kaybetmiyor, üzerine yeni özellikler kazanıyor. Yani yeni serviste yine bu ürünlere ve özelliklere ulaşılabilecek.

Ek olarak ürünlerin özellikleri çok daha geliştirilecek. Microsoft PowerPoint için yapılan gelişmeler ile birlikte çok daha iyi sunumlar oluşturulabilecek. Ayrıca PowerPoint için ek dil seçenekleri gelecek. Office uygulamaları için ek olarak 300 yeni simge eklendi. Aynı zamanda Microsoft 365 ile birlikte, yapay zeka sistemi de devreye girecek. ‘Microsoft Editor’ ismini taşıyan bu yapay zeka sistemi, office ürünlerinin içerisinde çok daha başarılı çalışan bir dil bilgisi sistemi getirmiş olacak.  

Microsoft 365 olarak isimlendirilen bu yeni servis, 21 Nisan tarihinden sonra yine Windows, macOSiOS ve Android platformundan sorunsuz bir şekilde ulaşılmaya devam edecek.  

Microsoft 365 fiyat 

İsim değişikli ve ek özellikleri ile hayatımıza girecek olan yeni servis, yerine geleceği Office 365 servisi ile aynı fiyatlara sahip olacak. Yani evler için yıllı 409.99 Türk lirasına bu servise ulaşılabilecek. İş yerleri için ise aylık fiyat 28 Türk lirası olarak belirlendi. 

Can Sıkıntısına Birebir 5 Mobil Savaş Oyunu

Acer Swift 3 ve Acer Aspire 5 tanıtıldı 

 

                                          

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz