netflix

Netflix, Mart ayında kullanıcılara sunacağı içerikleri açıkladı. Abonelerin merakla bekledikleri dizilerin yeni sezonları, yeni Netflix orijinal içerikleri ve vizyondan sonra ilk kez Netflix’le izleyici karşısına çıkacak olan sinema filmleri Mart ayında izleyiciyle buluşacak.

Netflix Orijinal Dizileri:

Hakan: Muhafız 3. Sezon  (06/03/2020)

hakan muhafız

İstanbul’da kaos yaşanırken Hakan, şehri yok edecek anahtarın peşindeki zorlu bir Ölümsüz ile karşı karşıya gelir. 

Ozark: 3. Sezon (27/03/2020)

ozark

Missouri Ozarks’da milyonlarca dolar aklayan banliyölü bir aile hakkındaki Emmy ödüllü dizi, 3. sezonuyla geri dönüyor.

Élite: 3. Sezon (13/03/2020) 

elite

Sınıflarından başka bir öğrencinin daha öldürülmesi yeni bir soruşturma açılmasına neden olur. Öğrenciler geleceğe baksa da geçmişin gölgesi onları rahat bırakmaz.

Feel Good (20/02/2020)

feel good

Mae Martin, yeni bir ilişkide ilerlerken ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşan, Londra’da yaşayan Kanadalı bir komedyeni, yani kendini canlandırıyor.

Unorthodox (26/03/2020) 

unorthodox

Genç bir kadın, Brooklyn’de onu bekleyen görücü usulü evlilikten kaçarak Berlin’e gelir. Ancak geçmişi onu burada da bulur.

Bloodride (13/02/2020) 

bloodride

Korkuyu karanlık İskandinav mizahı ile harmanlayan bu Norveç yapımı antoloji dizisindeki her öykü, kendine ait gerçekçi ancak tuhaf bir evrende geçiyor.

Kingdom: 2.Sezon (12/03/2020)

kingdom kinci sezon

Kore’nin Joseon döneminde geçen zombi konulu tarihî dizi, ikinci sezonuyla geri dönüyor.

 

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

Spenser Kanunları (06/03/2020)

spenser kanunları

Hapisten yeni çıkan Spenser, sapkın bir cinayeti araştırırken kendini bir kez daha Boston’ın karanlık sokaklarında bulur. Mark Wahlberg başrolde.

Sitara: Kızların Hayalleri Sönmesin (08/03/2020) 

sitara: kızların hayalleri sönmesin

Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü Sharmeen Obaid- Chinoy’un bulunduğu animasyon film, babasının onu yaşlı bir adamla evlendirmek istediğinden habersiz pilot olma hayalleri kuran Pakistanlı bir kızın hikayesini anlatıyor. 

 

VİZYONDAN SONRA NETFLIX’TE

Koğuştaki Mucize (11.03.2020)

7. koğuştaki mucize

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde olduğu film, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 

Karakomik Filmler: 1 (20.03.2020)

karakomik filmler: 1
Eşlerine yalan söyleyip lüks bir otelde bir hafta sonu geçirmeye planlayan erkeklerin bulundukları yerin yakınına dünya dışı yaratıkların iniş yapması ile karışan minik tatillerini konu alan filmin yönetmen koltuğunda Cem Yılmaz oturuyor.

Digitoll 3. Bölüm