Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana SayfaListeKıyıda Köşede Kalmış Netflix Dizileri

Kıyıda Köşede Kalmış Netflix Dizileri

Dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, arşivine kattığı yeni dizilerle hızla kendini geliştirmeye devam ediyor. Fakat aboneler, yoğun içerikler arasında bazı dizileri atlayabiliyor. Dolayısıyla Netflix’in bütün dizileri aynı popülerliği yakalayamayabiliyor. Bizde Tekno Safari editörleri olarak bu haberimizde popüler yapımlar dışında diziler keşfetmek isteyen aboneler için Netflix’in az bilinen dizilerini listeledik ve içeriğinden kısaca bahsettik. İşte; ‘Kıyıda köşede kalmış Netflix dizileri’. ‘Az bilinen Netflix dizileri’. ‘Netflix’te  izleyebileceğiniz az bilinen diziler’.  

Romantik, dram, gerilim olmak üzere farklı türlerde Netflix’te izleyebileceğiniz az bilinen diziler haberimizin devamında. İşte; ‘Kıyıda köşede kalmış Netflix dizileri’. ‘Az bilinen Netflix dizileri’.  

Kıyıda Köşede Kalmış Netflix Dizileri 

Az Bilinen Netflix Dizileri

‘Kıyıda köşede kalmış Netflix dizileri’. ‘Az bilinen Netflix dizileri’. ‘Netflix’te izleyebileceğiniz az bilinen diziler’. 

Netflix’te İzleyebileceğiniz Az Bilinen Diziler 

Kıyıda Köşede Kalmış Netflix Dizileri

  • Call My Agent 
  • Vis a Vis 
  • Caliphate 
  • Never Have I Ever 
  • The Bonfire of Destiny  
  • Good Morning Veronica 
  • Love 
  • Black Spot 
  • Sweet Magnolias 
  • The Hook Up Plan 
Call My Agent 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Kıyıda köşede kalmış Netflix dizileri arasında yer alan ‘Call My Agent’ 4 sezon ve 6 bölüm olarak yayınlandı. Dizi, Paris’te bir ajansta çalışan menajerlerin beklenmedik bir kriz nedeniyle en önemli müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutma çabasını konu alıyor. Dolayısıyla konusu gereği bize, Menajerimi Ara dizisini anımsatıyor.  

Vis a Vis 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Le Casa De Papel ile birlikte İspanya yapımı olan dizilere ilginiz arttıysa az bilinen Netflix dizileri arasında olan ‘Vis a Vis’ adlı diziyi izlemeyi tercih edebilirsiniz. 18 yaş ve üzeri olan dizi gerilim türünde karşımıza çıkıyor. Vis a Vis, erkek arkadaşı tarafından kandırılarak hapse giren naif genç bir kadının burada hayatta kalmayı öğrenme çabasını konu alıyor.  

Caliphate 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Netflix’te izleyebileceğiniz az bilinen diziler arasında olan ‘Caliphate’ İsveç’te IŞİD’in gerçekleştirdiği saldırı sonrasında 3 karakterin yollarının kesişmesini izleyiciye sunuyor. Dizi, 1 sezon ve 8 bölüm olarak Netflix’te yayınlanıyor.  

Never Have I Ever 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Kıyıda köşede kalmış Netflix dizileri listemize sırada ‘Never Have I Ever’ ile devam ediyoruz. Gençlik dizisi kategorisinde olan Never Have I Ever’ın yeni sezonu da yolda. Şimdilik 1 sezon ve 10 bölüm halinde yayınlanan dizide, Hint kökenli Amerikalı bir gencin sosyal hayatına çeki düzen verme çabasını fakat ailesi, arkadaşları ve duyguları nedeniyle yaşadığı zorlukları izliyoruz.  

The Bonfire of Destiny  

Az Bilinen Netflix Dizileri

Az bilinen Netflix dizileri listemizde bir de dönem dizisine yer veriyoruz. 1 sezon ve 8 bölümden oluşan ‘The Bonfire of Destiny’ gerçek olaylardan esinlenilmiştir. Dizi 1897  Parisi’nde geçmektedir. Bu dönemde yaşanan büyük ve yıkıcı bir yangının ardından 3 kadının hayatının ihanetler, aldatmacalar ve romantik çalkantılarla altüst olmasını izliyoruz.  

Good Morning Veronica 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Kitaplardan uyarlanan ve Brezilya yapımı dizileri arasında bulunan ‘Good Mornin Veronica’ gerilim ve gizem türüyle listemizde ön plana çıkıyor. Dizi, bir arkadaşlık sitesine dadanan sapığın peşindeki kadın polisin, korkunç bir sır taşıyan karı kocayı ve bu sırrı saklayan komplo ağını ortaya çıkarmasını konu alıyor. 1 sezon ve 8 bölüm yayınlanan Good Morning Veronica, konusu gereği listemizin en sürükleyici dizileri arasında da bulunuyor.  

Love 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Romantik, drama türünde olan ‘Love’ izleyiciye sıra dışı bir içerik sunuyor. Netflix’te 3 sezon yayınlanan dizi, kıyıda köşede kalmış içerikleri arasında yer alıyor. Bu cesur komedi dizisinde, asi bir karakter olan Mickey ile iyi huylu Gus’ın modern ilişkilerin heyecanları ve zorlukları arasında gezinmesini izliyoruz.  

Black Spot 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Listemize sürükleyici bir diziyle devam ediyoruz. Fransa yapımı suç, drama türünde olan ‘Black Spot’ 1 sezon ve 8 bölüm halinde Netflix’te yayınlanıyor. 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygun olan dizi, ürkütücü bir ormanın yakınlarında yer alan bir kasabada dedektif ve savcının korkunç cinayetleri ve esrarengiz katili araştırmasını konu alıyor.  

Sweet Magnolias 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Kitaplardan uyarlanan diziler arasında yer alan bir başka dizi de ‘Sweet Magnolias’. Aynı zamanda az bilinen Netflix dizileri arasında olan Sweet Magnolias 1 sezon ve 10 bölümden oluşuyor. Romantik, drama türünde olan bu dizide 3 arkadaşın dostluğunu izliyoruz. Amerika’nın Serenity adlı kasabasında yaşayan eski dostlar Maddie, Helen ve Dana bir yandan ilişki, aile ve kariyerleriyle uğraşırken diğer yandan birbirlerine destek olmaya çalışırlar.  

The Hook Up Plan 

Az Bilinen Netflix Dizileri

Netflix’te izleyebileceğiniz az bilinen diziler listemize son sırada ‘The Hook Plan’a yer veriyoruz. 2 sezon olarak yayınlanan ve yeni sezonu yolda olan dizi, listemizde sıraladığımız diğer dizilerden de oldukça farklı bir konu sunuyor. Dizi, Elsa’nın eski sevgilisini unutamamasının ardından onun hayatına kaldığı yerden devam etmesini isteyen en yakın arkadaşlarının gizlice bir erkek escort tutmalarını konu alıyor. Fakat planları beklenilenin aksine çok daha iyi bir sonuç veriyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Netflix, ‘The Witcher’ Dizisinin İkinci Sezon Çekimlerinin Tamamlandığını Duyurdu!

Amazon Prime Video, Nisan Ayı İçeriklerini Açıkladı

Twitter, ‘Spaces’ Özelliğinin Masaüstü Web Sürümüne de Geleceğini Doğruladı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR