Tinder Yüz Yüze Özelliği

Tinder, ‘Yüz Yüze (Face to Face)’ isimli yeni bir özelliği bünyesine eklediğini duyurdu. Söz konusu özellik aracılığıyla kullanıcıların, uygulama üzerinden görüntülü konuşma yapabildiği ifade edildi.  

Tinder, ‘Yüz Yüze (Face to Face)’ isimli yeni bir özelliği bünyesine eklediğini duyurdu. Söz konusu özelliğin; kullanıcıların, uygulama üzerinden görüntülü konuşma yapabilmesine olanak tanıdığı ifade edildi. Şirket; platforma eklenen yeniliğin, kullanıcıların diğer kullanıcılarla buluştukları zaman herhangi bir sürpriz yaşamasının da önüne geçebileceğini belirtti. Bununla birlikte; Tinder üzerinden görüntülü görüşme yapan kişilerin, pandemi sürecinde başka biriyle fiziksel olarak bir araya gelme zorunluluğundan da kurtulacağı belirtildi.  

Yaşanan gelişmeler sonrası; Tinder yöneticilerinden Rory Kozoll, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Özelliğin bir süredir seçili bir kullanıcı kitlesi üzerinde test edildiğini belirten Kozoll, test aşamasında ‘Yüz Yüze (Face to Face)’ özelliği ile ilgili geri dönüşlerin oldukça olumlu olduğunu ifade etti. Kozoll ayrıca, yeniliğin artık tüm Tinder kullanıcılarının beğenisine sunulmuş olmasından dolayı mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi. 

Tinder görüntülü konuşma özelliği, her iki kullanıcı da onay verirse kullanılabiliyor

Tinder Görüntülü Konuşma Özelliği

Aktarılan detaylara göre; Tinder uygulamasına eklenen ‘Yüz Yüze (Face to Face)’ isimli görüntülü konuşma özelliği, yalnızca her iki taraf da onay verdiği zaman kullanılabiliyor. Kullanıcılar, isteğe bağlı olarak özelliği devre dışı bırakabiliyor. Şirket, özelliğin daha güvenli bir mobil deneyim yaşatacağını belirtiyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Tinder dizisi Swipe Night ’ın uluslararası yayını coronavirüs sebebiyle ertelendi

Tinder, OkCupid gibi arkadaşlık uygulamaları kullanıcı verilerini paylaşıyor!

Tinder, 2019’da abone sayısını yüzde 36 artırdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz