PUBG Mobile Metro Royale Modu
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün 41. bölümü, “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; PUBG Mobile ‘Metro Royale’ modu, Microsoft’un Türkiye’de hizmete sunmaya hazırlandığı ‘Xbox All Access’ hizmetini, Facebook’un kullanıma açtığı yayın içi reklamları ve Apple’ın yeni MacBook serisi ile tanıttığı ‘M1’ işlemciyi anlattı. 

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün yeni bölümü, Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninin 41. bölümünde Leyla YüngülPUBG Mobile ‘Metro Royale’ modu, Microsoft’un Türkiye’de hizmete sunmaya hazırlandığı ‘Xbox All Access’ hizmetini, Facebook’un kullanıma açtığı yayın içi reklamları, Apple’ın yeni MacBook aile ile tanıttığı ‘M1’ işlemci ve Netflix yayın akışı özelliğini anlattı. Merak edenler için detaylar videoda!

İşte DigiToll’ün yeni bölümünde kendine yer bulan tüm başlıklar!

  • Rahat Koltuk: Counter Strike 20 Yaşında, PUBG Mobile Metro Royale ve diğer yenilikler, Call of Duty Mobile Going DarkGece Modu ve 12. Sezon, Microsoft taksitle Xbox satışına başlıyor, Xbox All Access nedir? 
  • Defansa Gel: Uzaktan çalışma döneminde siber saldırılar yüzde 140 arttı, ESET Tehdit Raporunu yayınladı.
  • Aşağı Kaydır: Facebook yayın içi reklam dönemini başlattıartık içerik üreticiler para kazanabilecek; WhatsApp alışveriş butonu, Messenger ve Instagram’da kaybolan mesaj özelliği ve gizli mesaj sekmesi, Google fotoğraflar uygulaması ücretli oluyor, YouTube Music şarkıları Instagram ve SnapChat’te paylaşılabilecek.
  • Züğürdün Çenesi: En çok satılan telefonlar belli oldu.
  • Sıcak Sıcak: İnternet hızımız 56 GB’a çıkacak, Apple M1 işlemcisi, Apple 13 inç MacBook Pro M1, Apple 13 inç MacBook Air M1, Samsung Exynos 1080 işlemciyi tanıttı, Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro tüm özellikleri ve fiyatı ile tanıtıldı, Tekno Safari 50 bin özel videosu.
  • Ekran Başı: Netflix Yayın Akışı özelliği.
  • İyi Fikir: Bookshop kitap gelirlerini paylaşıyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

50 Bin Aboneyi Tam 29 Hediyeyle Karşılıyoruz! – Tekno Safari 50 Bin Abone Özel Videosu

PS5 Tükendi: Kim Bu Alanlar? WhatsApp Kaybolan Mesaj, Elon Musk Yine Şaşırttı – DigiToll #40

Zoom’un Sonu Geldi, Mırıldanarak Şarkı Arama, Netflix Uçuşa Geçti – DigiToll #38

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz