John Wick serisiyle aynı evrende geçecek olan televizyon dizisi The Continental hakkında dikkat çekici bir açıklama geldi.

Keanu Reeves’in başrolüne can verdiği ve hayranlarının 4. filmini beklediği John Wick evreni gittikçe genişliyor. Serinin dördüncü filminin hazırlıkları devam ederken, John Wick serisinin öncelerine odaklanacak olan yeni televizyon dizisi The Continental’in beklenenden erken gelebileceği haberi John Wick hayranlarını sevindirdi.

The Starz kanalında seyirciyle buluşması planlanan John Wick dizisi The Continental hakkında Starz başkanı ve CEOS’su Jeffrey Hirsch, dizinin yayın tarihi hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Hirsch şunları aktardı: “Bunun için sezon sezonunda bir toplantım vardı. Yazar grubunu seviyoruz ve sinema filmine müdahale etmemesi için doğru yere koymaya çalışıyoruz. Dördüncü filmden bir süre sonra yayınlanacak.”

Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick 4, 21 Mayıs 2021’de yine Keanu Reeves’in başrolünde bulunduğu The Matrix 4’le aynı günde seyirciyle buluşacak. The Continental’in de John Wick 4 ile çakışmaması için filmden kısa süre sonra yayın hayatına başlayabileceği aktarıldı.

Keanu Reeves The Continental’de rol alacak mı?

Yetkililer Keanu Reeves’in dizide rol alıp almayacağı hakkında henüz net bir açıklama yapmış değil ancak geçen sene Hirsch’e yöneltilen bu soru hakkında: “Bu gerçekten iyi bir soru ama cevap vermeyeceğim,” şeklinde bir yanıt vermişti. Sürekli olmasa bile bazı bölümlerde konuk oyuncu olarak diziye dahil olması muhtemel görünüyor.

The Continental Dizisi ne anlatacak?

Dizi, suikastçıların bir araya gelmesi için güvenli bir bölge sağlayan ayrıcalıklı bir otele odaklanacak. The Continental, filmin öncesini konu alacak ve izleyiciye otel zincirinin kökenlerini keşfettirecek.

Netflix dizisi Mindhunter, başrolsüz kaldı

The Matrix 4 kadrosuna tanıdığımız bir isim daha katıldı

Netflix, anime rüzgarı estirecek