Perşembe, Ocak 21, 2021
Ana Sayfa Dijital Trendyol Süper İndirim Günlerinde 20 Milyon Ürün Sattı

Trendyol Süper İndirim Günlerinde 20 Milyon Ürün Sattı

Popüler e-ticaret sitesi Trendyol, 72 saatte 8 milyon sipariş aldıklarını açıkladı. Trendyol, ‘Süper İndirim Günleri’ olarak anılan ve 9-12 Kasım arasında gerçekleşen kampanya döneminde 220 milyonu aşan ziyaretçi sayısına ulaştığını da belirtti. 

Pandemi döneminde pek çok kişinin çevrim içi alışverişe yönelmesi sebebiyle e-ticaret siteleri çok önemli oranlarda büyüme sağladı. İçinde bulunduğumuz kasım ayının gelmesiyle birlikte dünya genelinde olduğu gibi pek çok indirim kampanyası düzenlenmeye de başladı. Bu bağlamda özellikle son dönemlerde bünyesin eklediği Trendyol Yemek, Trendyol Market gibi hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Trendyol, düzenlediği kampanya döneminde rekor kırdığını açıkladı. 

Süper İndirim Günleri olarak anılan ve 9-12 Kasım arasında düzenlenen kampanya sürecinde Trendyol, 72 saatte 8 milyon sipariş alarak rekor kırdığını belirtti. Ziyaretçi sayısının 220 milyonu aştığını dile getiren Trendyol, kullanıcıların sipariş ettikleri ürün miktarının ise 20 milyonun üzerinde olduğunu açıkladı. 

E-ticaret şirketi Trendyol, Süper İndirim Günleri kampanyasının bitiminin ardından iş ortaklarına bazı açıklamalarda bulundu. Kullanıcıların 9-12 Kasım arasında bulunan üç günde 20 milyondan fazla ürün sipariş ettiğini ve ziyaretçi sayısının 220 milyonu aştığını iş ortaklarıyla paylaştı. 

Trendyol ’un Süper İndirim Günleri Kampanyası için iş ortaklarına yaptığı açıklama:

“Değerli iş ortağımız, kampanyaya olan yoğun istek üzerine yüksek trafiği daha da iyi değerlendirmek adına Süper İndirim Günleri’ni 1 gün daha uzatıyoruz! 

İlk üç günde 220 milyon toplam ziyaret, 8 milyon sipariş ve 20 milyon ürün satışı ile tarihi bir rekor kırdık! Siz de iyi giden satışları sürdürmek için kampanyalı ürünlerinize stok ekleyip, ek indirimler sağlayabilirsiniz!”

Trendyol, kullanıcılardan gördüğü yoğun ilgiyi değerlendirebilmek için görünüşe göre normalde 12 Kasım’da sona ermesi gereken kampanyayı bir gün daha uzattı. Trendyol Süper İndirim Günleri’nden faydalanmak isteyenler buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilir.

İlginizi Çekebilir:

Trendyol Teslimat Noktası Seçeneği ile Kargolar Belirlenen Yerlerden Teslim Alınacak

Hepsiburada, Aracı Olmadan Taşımacılık Yapmak İsteyenler İçin ‘Sür-Kazan’ Modelini Hayata Geçirdiğini Duyurdu 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR